Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy együtt maradunk?

Figyelt kérdés
Én 16 éves lány vagyok a párom pedig 17 éves fiú. Decemberben leszünk 2 éve együtt. Egyszer szétmentünk egy hónapra és most próbálunk kijönni ebből a hullám völgyből. Szerelmes vagyok belé és úgy érzem ő is belém. Ma kimondta ,hogy értem él. Nagyon családcentrikus és fantasztikus Apuka lesz. Ő is így mondja és én is hiszek benne, hogy együtt maradhatunk örökre. Tudom ,hogy ez naivnak hangzik. Mennyi esélyt láttok külső szemmel ,hogy egy 16-17 éves tinikapcsolatból házasság, gyerekek és egy örökké tartó kapcsolat lesz?

2018. okt. 31. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ....50-50

Pozitiv esetben : Az én unokabátyám az első szerelmével 14 évesen jött össze. Sosem volt neki más, már boldog családként élnek együtt gyerekkel.


Negatív esetben: fiatalok vagytok, anno én is azt hittem 13 és 18 évesen is hogy örökké fog tartani a szerelem. Ami lehet, nem kizárt, de ahhoz nagyon nagy elhatározás és kitartás kell. Ott lesz majd az egyetem is, az új barátok.. az egyetemi bulik....esetleg munkahely.. ott is új embereket ismer meg az ember. Új kozegek mind a kettőtöknek. Esetleg új hobbi ami a másiknak nem tetszik. Meg az ember ki akarja élni magát. Persze van aki az első szerelmével marad, de ritka.

2018. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem esélytelen , de emiatt ne álljatok hozzá negatívan. Tegyetek meg mindent a kapcsolatért,ami csak tőletek tellik. A hozzáállás nagyon fontos.
2018. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Minimális esély.
2018. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyeltek egymásra, figyelembe veszitek a másik óhaját és meg tudjátok beszélni, ha különbözik a tietektől, akkor akár 100% is lehet.
2018. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély rá. Mi is így gondoljuk a párommal.:)
2018. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2 év alatt egyszer szétmentetek kétlem hogy együtt élnétek le az életeteket. Mégis milyen hullámvölgyben vagytok?
2018. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma-holnap már ölitek egymást :D :D
2018. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2020. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!