Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? Bejovok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Bejovok neki vagy csak baratkent tekint ram?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Tok joba vagyunk ket evvel idosebb nalam egyszer mondta hogy mert te ket evvel fiatalabb vagy nem biztos hogy osszejonnek veled ... nemtudom hogy van e alakuloja meg hogy mas lanyokhoz hogy viszonyul de tegnap beallitotta becenevemnek azt hogy my everything es egy ilyen kaki emoit. Nemigazan tudtam mire velni Mert en ilyen felreertheto nevet sose adnek egy olyan embernek akihez nem vonzodok. Nemtudom ti hogy latjatok?
2018. nov. 3. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább koncentrálj az emojira
2018. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát sokat beszél veled próbâl szórabírni a közeledben lenni? De neked tettszik mert ha nem tettszik akkor ne foglalkozz vele. Amúgy ez kevês a pontos válaszhoz ha vanak más jelei írd meg nekem priviben hátha tudok segíteni ên is így vagyok egy kerves fiú ismerösömmel hogy nemtudom mit akar tölem
2018. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!