Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejovok neki? Egy kis háttér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivi181 kérdése:

Bejovok neki? Egy kis háttér sztori

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik meg is írtam neki és jol fogadta, azt írta ra h okes😊 (osztalytarsam) messengeren szoktunk általában beszelni de suliba is oda jon néhányszor beszélgetni na de ez mindegy a lényeg h egyfolytában szemezunk bejovok neki? (2 éve szerelmes volt belem)

2018. nov. 3. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alapján amit írtál szerintem nem.
2018. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt hogy ítélted meg? Csak mert szemezunk és szerelmes volt belém és egyfolytában ,,piszkal de ezt hó ertelemben

Meg nekem ,,veletlen kuldott szivet,,

2018. nov. 3. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és egyfolytaban becezget.
2018. nov. 3. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziaa huhh hat ezt nehez megmondani.. mivel ez az okes amit irt nem tul jo.. mert most ha neki is tetszenel valoszinu tudatta volna veled. Igazabol kerdezz ra hogy o erez e irantad valamit vagy csak baratok vagytok mert ha csak baratok legalabb megtudod es nem remenykedsz feleslegesen.. de nagyon szurkolok❤️
2018. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kookiesandcream válasza:

Neked is csak azt tudom mondani ,hogy próbálj meg konzultálni vele élőben.Az nagyon sokat segít és közelebb kerültök egymáshoz.Próbálj találkozgatni vele esetleg ha merész legény vagy akkor messenger hívás.Beszélj vele mindenhol amennyit csak tudsz.Ha nagyon nem nyit feléd akkor valószínűleg nem érez irántad többet barátságnál.Beszélgetéseitek során próbáld megjegyezni azt ,hogy miket szeret és ezáltal ha legközelebb felhozod témában akkor gördülékenyebb lesz a beszélgetés.Ha szokott piszkálni az már egy jó jel.Próbálj a kedvében járni.Nyiss felé de tudd hol a határ pl.: Ha éppen a barátaival beszélget akkor ne

pofátlankodj oda és próbáld felszedni mert nem túl megnyerő egy fiúnál-sem lánynál-ha megzavarod.

Legyél először close friend-je irl és utána mehet a fesztivál(lol ki mond ilyet).Lényeg ,hogy ne cseszd el...

Drukkolok!

2018. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!