Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DollarDog kérdése:

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Kis story! A barátnőmmel több mint egy éve együtt voltunk,közel másfél éve! 2 napja meg reggel tök jol elvoltunk, ment az imádlak - szeretlek stb. Aztan en este felé kiakadtam rá, mert "este nem kene kint maszkalnia egyedül" címszóval, mert amugy se olyan környékén lakik ami biztonságos! Na ezen felhuzta magát annyira hogy kiadta az utamat! Azt tudni kell hogy leirhatatlanul imádtuk egymast. A világot jelentettuk egymásnak és nem lett volna olyan ok ami miatt mi szakitottunk volna! Tehát aznap történt vele valami ami miatt ilyen lett? Vagy szimplan tényleg elege lett hogy ugye túlságosan is aggódtam érte?


Úgy váltunk el hogy mondtam neki akkor hogy talál úgyis jobbat, ha már engem megunt, erre pedig a következő valaszt kaptam, hogy "nem lesz más, mert nem akar mást"!


A kérdés pedig lényegében annyi, hogy talalhatott mást amig velem volt? Esetleg befolyasolhatta valaki? Snapen is egyre többet beszélget, persze en nem látom kivel, de eddig hozza sem nyúlt!



2018. nov. 4. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást kérd meg hogy beszeljetek, hogy tudj tanulni a hibádból. Higgadtan próbálj meg vele beszélni és akkor ha őszinte rájössz hogy mi volt az oka. Lehet hogy csak egy hirtelen felindulás volt és ez csak egy kis "csajos hiszti".
2018. nov. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltünk, hisz fentebb irtam is hogy ugy váltunk el hogy ő nem akar mást! Mondtam neki hogy beszéljük meg, esedeztem, könyörögtem. Mondta hogy szeret es fontos vagyok neki de hogy neki ez igy már nem megy. Meg is ertem, hisz túlzottan felettem, csak vagy 3.napja nincs étvágyam, alig eszem, és aludni is csak 3-4 órákat alszom. Az egészségem kárára megy ez az egész. Egyedül a valós indokra vagyok kíváncsi, hogy miert?
2018. nov. 5. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!