Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az olyan fiúkról akik elpirulnak, zavarba jönnek ha veletek beszélnek?

Figyelt kérdés
Velem szinte mindig ez történik ha egy olyan lánnyal beszélek aki tetszik.Ez hátrány szerintetek?

2018. nov. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon számítana mert az első ami megfog (ha megfog) egy srácban az a magabiztossága. Szóval ha folyton elpirulnál az szerintem zavarna.
2018. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt hogy egy fiúval aki tetszett szemztünk sokáig és utána láttam hogy elpirult. Tiszta aranyos volt.

Szerintem nincs vele baj ha elpirulsz beszélgetés közben, legalább látja a lány hogy tetszik neked.

2018. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat en meg eddig nem tapasztaltam ilyet dee lehet hogy csak ritka bamba vagyok(eleg valoszinu)


Hat nekem is jobban tetszenek a magabiztos fiuk de az is benne van hogy en eleg felenk vagyok.


16/l

2018. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de akárkivel beszélek (legyen az fiú vagy lány, idős vagy fiatal) és nem a barátnőm/barátom elpirulok de nem tudom miért 😅

Amúgy igazából semmibe nem hátráltat szerintem, csak elfogadni lehet amúgyis mert semmit nem lehet vele csinálni.

2018. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon aranyos. :)

Én nagyon szeretem. :))

2018. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magabiztosság és a pirulás nem zárja ki egymást! Nekem volt olyan fiú ismerősöm, aki kezdeményezett felém többször is, és mikor egyszer hosszabban is elbeszélgettünk, láttam, hogy elpirult egyszer-kétszer. Én aranyosnak találtam. Bár lehet pont azért, mert egyébként magabiztos volt.
2019. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!