Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja kezdtem jóban lenni egy lánnyal, egy párszor elmentünk ebédelni is, de csak mint barátok. 3 napja viszont, én már többet érzek iránta, szinte bármit csinálok ő jut eszembe. Alapvetően egy nagyon introvertált személyiség vagyok, és ezért nehezen szerzek barátokat, az egyetemen is igazából ő az egyetlen, akivel sikerült egy kicsit összebarátkoznom. Ezért is nem merem elmondani neki, hogy én már többet gondolok barátságnál. Meg úgy is érzem, hogy neki ez nem jelent többet, mert az előadásokon kívül szinte nem is beszélünk. Nem akarom elveszíteni a barátságát, de ezt így valószínűleg nem bírom sokáig. Ma is úgy jött ki, hogy nem is beszélgettünk, mert ő a barátaival ült és tisztára féltékeny lettem rájuk.

2018. nov. 6. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan ez az egész sztori kicsit gáz megmondom őszintén :/ próbálj megismerkedni másokkal is. A nők nem szeretik ha egy férfi ügyetlen a társasági életben valószínűleg így LEHET hogy nem is jössz be neki. Ha gondolod valld be neki mert ez az egyik legszörnyűbb barátság fajta amitől sokat szenved az ember. Ne támaszkodj teljesen szociálisan a csajra. Keress egy két havert nem kell totál partiarcnak lenni. De ne legyél antiszociális.
2018. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!