Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú miért érezheti nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért érezheti nagyon jól magát egy lány társaságában?

Figyelt kérdés
Minden nap beszélünk. Néha már nincs is miről. Aztán eltelik akár fél óra vagy akár kicsivel több, megint ír ilyen tök átlagos dolgot. Esetleg azért, mert több van itt, mint barátság? Nemrég nem tudtam neki írni és írta, hogy jelzett a telója, azt hitte én írtam neki, pedig semmi fontosról nem veszéltünk előtte. Miért akarja ennyire, hogy írjak?

2018. nov. 8. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted? Te is tudod a választ, csak megerősítést akarsz, döntsd el mit akarsz és beszéld meg vele.
2018. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt történik ami vlem történik csak én vagyok a fiú xD mindig írok neki valószínűleg annyira tetszel neki H nem tud betelni veled azaz nálam ez van
2018. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy az akire gondolok xDD
2018. nov. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tetszeni nem igazán, mert nem én vagyok az ideálja. Inkább érzései lehetnek irantam. Évek óta ismerjük egymást, történt köztünk régebben már csók is. Csak valamiért sose próbáltuk meg. De most hogy újra beszélünk nem tudom eldönteni hogy miert ír minden nap szinte lassan már 2hónapja. Megszokásból vagy az érzései miatt nem tudom..

Szóval nem én vagyok az akire gondolsz..az enyémet nem Balázsnak hivjak. :)

2018. nov. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!