Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes ha nem nagyon ismerem?

Figyelt kérdés

Kb 3hónapja lattam meg a fiút. Azóta sok mindent tudok róla, beszéltünk is párszor, és mindennap látom.

Ennyitől már beleszerethettem? Vagy ahhoz még nem ismerem eléggé?

Mikor megtudtam hogy barátnője van egyszerűen órákig bőgtem.. (és nem erőltetetten, csak jött.)

Azóta elmondtam neki,annyit hogy tetszik. Onnantól már neten sem válaszolt..

17/L



2018. nov. 11. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, csak tetszik. A tiltott gyümölcs a legédesebb. Tehát ha nem lehet a tiéd, akkor mégjobban kell.
2018. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagybotos ***** válasza:
A szerelem érzés az életkorral előjön. Ha van valaki akkor ahhoz kapcsolódik. Az nem jó, mint a mi társoságunk béli Jutka, aki egy alig ismert fiúra önti ki, évekig egy álomképre, aztán kiderül a fiu mást választ. Nem veszíthetsz (pár ezret csak) ha befizetsz egy internetes oldalra Pl: Randivonal.hu Leveleztek TÖBB fiúval taliztok TÖBB fiuval... Én innen kötöttem házasságot.
2018. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!