Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek már annyi? Nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már annyi? Nem lehet rendbehozni?

Figyelt kérdés

Nos, kezdjük ott, hogy van köztünk egy "kis" korkülönbség.. Pontosabban majdnem 5 év. Táborba tortemt az eset. A srác neve, most csak legyen Béla. Szóval. Ugye a tábor 5 napos volt. (Faházak voltak) mi 4en voltunk lányok egy kuckoban (igaz ez nem is lenyeges) 2. nap, Béla bejelölt messengeren. Aranyos volt, meg minden. Még aznap éjjel kiderült hogy tetszem neki. Másnap este felé "terveztek" a többiek (ok is tudtak Belarol) egy ilyen kis "talalkozot/randit" nekunk. Beszélgettünk, elvoltunk. Jol ereztuk magunkat mind2en. Vissza fele tartottunk, mikor megfogta a kezem, mire visszaertunk megölelt. A fülembe sugta, hogy "holnap ismeteljuk meg"....

4.Napon kb. abban az idoben lementem az o fahazukhoz, hogy akkor elmegyunk-e, mint tegnap. Erre a válasza csak annyi volt, h most o nem szeretne. Na akkor osszetort bennem valami. En aznap hagytam őt. Mondjuk, én nem is tudtam volna mit mondani neki. 5, egyben az utolso napon, levegőnek nézett. Nem tudtam, mire veljem. Rohadtul fajt h egyszer mar-mar"szerelmet vall", máskor meg szószerint mint aki fel tolem. Azota 3 hónapja, de szeretem. Utoljara 2 hónapja irtam ra, h na most akkor mi lesz.leirtam neki mit erzek iránta, es h szeretnek hogy ne csak játszom velem, mondjon is valamit. Azt írta, h a tábor ota "kiszeretett" belolem....

Létezik ez?

Most ez mi?

Ezota egyszer találkoztam vele. Probaltam kerülni, mert fajt vele szemkontaktust tartani. Fajt a szemébe nézni. De mar csak azert is (mikor o mondja h nem akar tolem semmit) oda jon hozzam, es megkérdezi, h miert nem irok mostanaba...

Most mit csinaljak? Teljesen tehetetlen vagyok. Segitsetk kerlek.



2018. nov. 11. 21:25
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Felejtd el. Ezt már csak az ő részéről lehetne rendbehozni.
2018. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért koszi a valaszt :)
2018. nov. 11. 21:48
 3/4 PeterPeterPeter3 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtam privbe ;)
2018. nov. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!