Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőim szerint a fiúm csak ki akar használni. Az első hónapfordulónkon megcsókolt (nekem amúgy ez volt az 1.), de kicsit olyan erőszakos meg nyomulós volt (5-ször megcsókolt). Megkérdezte hogy szűz vagyok-e még...

Viszont mindig mondja hogy nagyon szeret meg minden.

Van okom félni? :/



2018. nov. 12. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük őt; mi azt ennyiből talán nem tudhatjuk innen, hogy őszinte volt-e .
2018. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*Amúgy beszélgessél vele; és akkor majd látod mennyire őszinte és tiszta a szeretete; hogy az-e. És egyébként pl azt is nyugodtan megbeszélheted vele, ha még nem szeretnéd elveszíteni a szüzességedet. Kommunikáljatok, ha tényleg szeret; megérti:):):) Pl hogy nem akarsz mindent túl gyorsan, hogy pl neked ez gyors; és lassabban szeretnél haladni, vagy pl nemtom, most ezek jutottak eszembe; vagy pl hogy még nem érzed magad késznek ilyesmikre ; de amúgy nemtom pl a csókhoz hogy viszonyulsz; de beszélgess vele nyugodtan; ha tényleg szeret; megérti.
2018. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a csók sem tetszett...túl hamar történt és túl erőszakos volt :/
2018. nov. 13. 06:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy érzel. Ha nem érti meg és erőlteti, akkor a barátnőidnek van igaza.
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2018. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 14, ő meg 16
2018. nov. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!