Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha nem tudok belőle kiszeretni?

Figyelt kérdés

Van egy fiatalabb felnőtt akit megismertem és a tulajdonságai nagyon megfogtak.

Egy évig reménytelenül szerettem, aztán próbáltam magam túltenni rajta.

Aztán rengeteget ismerkedtem, eltereltem a figyelmem, stb...

Aztán úgy éreztem, hogy már nem vagyok belé szerelmes.

(Amúgy ő tudta, hogy szerelmes vagyok belé, de nyílván köztünk nem lehet soha semmi a korkülönbség miatt is, meg már van családja is)

Aztán szépen lassan ahogy úgy éreztem túl vagyok rajta, kerestem barátot magamnak, aztán volt is egy fiú, de nem sokáig voltunk együtt, az érzéseim nem voltak erősek és hosszan tartóak.

Viszont próbáltam tovább ismerkedni, hátha valaki megfog, de mindig csak tetszést éreztem másol iránt ami elég hamar elmúlt.

Egyszerűen a plátói szerelmem után nem tudok erősen és hasszantartó érzéseket mások iránt táplálni, pedig már két éve próbálkozom ezzel.

Találkoztam különlegesebb emberekkel is, de ő az aki iránt tudat alatt is szerelmes vagyok még, mert nagyon sok jel erre utal és őt ténylegesen nagyon szerettem és nagyon megfogtak a belső tulajdonságai.

Nyílván nem szeretnék bepróbálkozni nála, hiszen nem ilyen kislányokra bukik, meg családja van.

Már nagyon nem tudom hogy mit tehetnék, de már sokat olvastam ezzel a témával kapcsolatban, de semmi nem hatott eddig.

17/L


2018. nov. 14. 10:57
 1/6 anonim válasza:

Ha családja van, akkor is ha te nagyon szép vagy, a gyerekei anyja pedig elhízott, csak jól elszórakozna veled.


Nem hiszem, hogy a szexen kívül mást tudnátok egymásnak adni, hiszen te is gyerek vagy még.


Ha nem akarsz magadnak komolyabb csalódást ezt még most engedd el.


Legalább a gyereke(ke)t tartsd tiszteletben. Ne akarj egy családot szétrobbantani, csak mert szerelmes vagy.

A szerelem elmúlik.

Ez a hajó már elment. Hagyd, had menjen.


Majd befut a tiéd is.

2018. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez is a lényege a mondani valómnak, hogy nem akarok bepróbálkozni nála.

Amit itt leírtal, azzal tisztában vagyok, viszont nen tudom megoldani ezt a dolgot...

Mert nem tudom elfelejteni...

2018. nov. 14. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan igazán ismered? Én nem csak bizonyos tulajdonságokat társítasz egy alakhoz, aki futólag mutatott egy-két apróságot mutatot magából? Volt igazán mély beszélgetésetek? Mert könnyen lehet, hogy az ő képéhez alakítottál egy ideált, és abba vagy “szerelmes”. Ha ezt tudatosítod, akkor nagyon könnyen el lehet engedni. Milyen a viszonyotok? Honnan ismered? Mennyire mély a kapcsolatotok?
2018. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem formálom olyanná a személyiségét ami nkem tetszene.

Tudom a jó és a rossz tulajdonságait is.

Már lassan hàrom éve ismerem és eléggé mély a kapcsolatunk.

(Ezt ne értsd félre, sikerült kialakítani úgymond egy baráti kapcsolatot.

Tudom, ilyenkor felmerül másokban a gondolat hogy csak megakar dugni vagy kihasznál, de igazából erről szó sincsen, mivel nem tudja hogy még mindig szeretem, de ha felajánlanám magam akkor sem kellenék neki sem dugásra, sem semmire.De egyébként tiszteletben tartom hogy van családja és nem akarom tönkre tenni.Viszont ő csak egy jófej kislányként fog rám tekinteni továbbra is és szerintem ez így van rendjén, mert ha viszonozná, akkor lenne baj... De szerencsére normálisan meglehet beszélni vele dolgokat így emiatt is ilyen szoros és mély baráti kapcsolatnak mondható.)

2018. nov. 14. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Bonyolult, túl általános történet, nem igazán érthető, ha nem részletezel kicsit. Így csak általános tanácsot lehet adni. Ismerkedj, barátkozz, foglalkozz magaddal, és talán jön valaki idő közben, aki elfeledteti veled. Ezzel együtt kell élned, de próbálj ne erre koncentrálni, ne ezt helyezd az életed központjába, hanem csak éld az életed. 17 vagy, mindjárt vége a sulinak, jön az egyetem, ott új emberekkel ismerkedhetsz, talán ott jön el a következő nagy szerelem. Csak türelmesnek kell lenni.
2018. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddeg teljesen abban a hitben voltam, hogy elfelejtettem csak a barátaim mondták hogy olyan mintha mêg éreznêk valamit iránta, mert úgy viselkedem.

Most van egy fiú aki nekem tetszik és neki is tetszem és úgy néz ki hogy hamarosan eljön a mi időnk, de nem tudom most ezen így túltenni magam.

A fiúk után akkor vagyok képes valamit érezni ha olyat ír ami aranyos vagy ha személyesen találkozunk.

Én vártam edddig és továbbra is megpróbálok várni.

2018. nov. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!