Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek? Osztálytárssal való szakítás.

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy már tavaly év eleje óta van egy srác, aki az osztálytársam, és nagyjából tavasz közepe óta egy kissé erősebb érzelmeket is táplálok felé, mint kellene. Ugye Olaszországban voltunk osztálykiránduláson, ahol volt alkalmam közelebb is kerülni hozzá; majd nyár elején tartottunk egy kisebb házibulit, ahol részegen bár, de smároltam is vele.


Nyáron sajnos nem igen volt szerencsém találkozni vele, ugyanis én koleszos vagyok, s míg ő a saját városában volt gyakorlaton, addig én is elég messze voltam tőle. Viszont chaten olykor-olykor beszélgettünk, és augusztusban is összeültünk egyet inni a társasággal; ahol burkoltan bár, de szerelmet vallott nekem. Ezután egyre többször írta le nekem, hogy jó alakom van, szép vagyok, stbstb...


Szeptember óta pedig vészesen közel kerültünk egymáshoz, és az egyik házibulinak köszönhetően sikerült összejönnöm vele. Az elején elég nagy volt a szerelem, már a karácsonyunkat és a nyarunkat is együtt tervezgettük; illetve a legutolsó iszogatásnál még nála is aludtam. Az elmúlt pár hétben szinte csak rózsaszín ködöt láttunk magunk előtt, találkoztunk melón és sulin kívül is; illetve még volt, hogy reggelente is együtt mentünk csak azért, hogy elkerüljük az osztálytársainkat. Nagyon szerettem a közelségét, és ő is az enyémet; de pár nappal ezelőtt félrehívott beszélgetni, és bejelentette, hogy szerinte nem fog működni ez a dolog; és hogy ezt én is így gondolom-e.


Szóval igen; szakítottuk,- aminek az okára még mindig nem adott konkrét magyarázatot-, de megbeszéltük, hogy mindenféleképpen továbbra is barátok maradunk. Látom rajta, hogy továbbra is benne van a tudat, hogy egykor még a barátnője voltam, és hogy most neki is fura ez az egész, de... már kevesebbet beszélünk, mint ezelőtt; viszont ha szóba elegyedünk egymással, akkor jókat szoktunk viccelődni rajta.


Szóval ha van valami tippetek, hogy mi tévő legyek annak érdekében, hogy ismét úgy tudjak tekinteni rá, mint amikor még csak barátok voltunk? Esetleg könnyebben túltenni magamat rajta? Vagy, hogy ne legyen ennyire szűkszavú velem szemben?


Előre is köszi a válaszokat!:)



2018. nov. 14. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Minek iszol ennyit? Hallod ez a tini kategória. Szerintem talalt olyat,akinek más az értékrendje.
2018. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt az idő majd megoldja. Elképzelhető, hogy a távkapcsolattal járó bonyoldalmaktól tart, pl. a közös karácsony nyilván azzal járna, hogy az ő (vagy a te) családjával vagytok összezárva.


@#1: Az "iszogatás"-ból nem következik a lerészegeskedés; ez lehet simán a "két pohár bor mellett elbeszélgetünk"-kategória is. Nemb beszélve arról, hogy a pasi is résztvesz ezekben, tehát megfelel az értékrendjének.

2018. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Nem részegedett le? Akkor olvasd el az első bekezdés utolsó sorát, például.
2018. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!