Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha a középiskolában egy lány, aki nálam fiatalabb köszönm nekem, mobilozás közben az azt jelenti hoyg tetszekM?

2018. nov. 15. 19:50  Privát üzenet  

A válaszok
DollarDog nevű felhasználó válasza:

Nem. Szimplán köszönt neked. Én is ha ismerős arcot látok kortol es nemtől függetlenül akkor köszönök neki. Megse tetszik akinek köszöntem 😂

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. nov. 15. 19:53 Privát üzenet
Hány évesek vagytok?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. nov. 15. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én 24/F vagyok a lány 15-16-17 éves lehet

# 3/6Időpont 2018. nov. 15. 21:59 Privát üzenet
Várj. Mi? 24 évesen mit keresel középiskolában?

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. nov. 16. 10:13 Privát üzenet

Kajak

24 évesen mit keresel középsuliba?

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. nov. 16. 14:04 Privát üzenet
szonata nevű felhasználó válasza:

Lehet, hogy tanár? Nincs válasz?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. nov. 22. 08:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség csak akkor jó, ha a lány végzős már középiskolában és nagyon gáz, ha a lány akkor esik teherbe, amikor középsulit-szakmát kezdi?
Lehet pár kapcsolat, egy 13. osztályos végzős fiu, és egy kilencedikes lány között középiskolában?
Ti nem értitek úgy, hogy általános iskolában és/vagy középiskolában máshogy csináltátok volna a dolgokat? 16/l
Van egy barátom, aki egy középiskolában rendszergazda. Most kezdte a munkát, de beleszeretett egy diáklányba, és szeretik egymást. A fiú 24 éves, a lány 17. Azzal tisztában van,...
Ha ti egy középiskolában azt látnátok hogy egy 9. -es fiú (15 éves) és egy 11. -es lány (17 éves) együtt vannak, mi lenne a véleményetek?
Hogyan lehet középiskolában olyan lányt megismerni, aki olyan mint én?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!