Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok és egy 1 éve, úgy nyár

végére majdnem összejöttem vkivel, voltak akik azt is hitték h már együtt vagyunk..összevesztünk meg minden, elég hosszú és bonyolult sztori. Nagyon kötődő srác vagyok és nehezen tudtam rajta túltenni magam..de igazából nagyban az én hibám volt.azóta a beprobalkozo lanyok 90%at lekoppintottam. Volt h vkivel együtt aludtam, de azt is megbantam..pedig már rég nem is beszéltünk csak havonta egyszer kétszer... Mar egy fél éve egyébként kezdett alakulni pár lannyal...de néha elmegy mindegyiktol a kedvem..egyszerűen régóta nem érzem azt a vágyat senkinel mint annál a lanynal..most akkor kezdjek valamit vkivel v úgyse lenne semmi jó belőle? Csak pótlékok lennének?



2018. nov. 17. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Én azt szólom, hogy a lányok helyett inkább írni tanulja meg rendesen és ágyba is maximum egy könyvet vigyél. A leírtak alapján én is összevesztem volna veled. Nem kötekedni akarok, de szükség lenne némi személyi fejlődésre.
2018. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Öööm oké. Valamit írok 5 perc alatt ide gyakorira és ebből arra a következtetésre jutsz, h nem tudok írni... Nem tudom kinek kéne itt közülünk fejlődnie...

De jó, azért köszi a kritikát, még ha semmit se érek vele🤷

2018. nov. 17. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Há mit csinalj sztd? BEKULJ KI VELE mondjuk igaz hogy ugyan ez volt exemmel,de mi mar jartunk. Szakitottam vele,az o hibaja volt de egy egoista es nem veszi magat eszre ,Az utan o meg szeretett ramirt mindig,de csakilyen “ok” “aha” “szia” szavakat hasznaltam mer 1 nem erdekelt 2 kb halalat kivantam annyira utaltam. Egyebkent egy suliba jartunk es mindig amikor lattam olyan merges voltam legszivesebben leszurtam volna. Most meg nagyon jo haverok vagyunk de azer nyomul rendesen. Nagy veszekedes volt nalunk is am. Szoval lehet h a csaj is ilyen lesz,de haverkodj... ido kell neki.
2018. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!