Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem én igazán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem én igazán?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki iránt néhány hónapja többet érzek. A hétköznapokban mindig csak rá tudok gondolni, és arra, hogy bárcsak együtt lennénk. (egyébként jó barátok vagyunk) Ez a lány kicsit visszafogottabb, picit határozatlanabb típus. Pont ez tetszik benne, hogy szokott ő is szórakozni, de tudja hol a határ.


Viszont pár napja megismertem egy sokkal "belevalóbb" lányt, akiben meg pont ez tetszik, hogy nyitottabb minden téren, határozottabb, és jobban odateszi magát a dolgokhoz. (de csak néha esik át a ló túloldalára) Vele csak az a baj, hogy sokkal hamarabb kinézem belőle, hogy megcsalná az embert. Míg az előző sokkal kevésbé. (viszont ez utóbbi csak feltételezés róluk).


Azért ilyen nehéz a választás, mert én mindkét (stílus)irány felé érzek vonzódást. Egyszer ezt tartom vonzóbbnak, máskor meg a másikat.


Mi alapján "döntsek"? Sajnos a két lány egymáshoz való viszonyuk révén, ha az egyik felé nyitok jobban akkor a másikat végleg el kell felejtenem, és fordítva. Azaz nincs visszaút. Félek, hogy bármilyen döntést hozok, megbánom.



2018. nov. 18. 01:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy dolog kimaradt, talán azért érzem vonzóbbnak most a határozottabb lányt, mert az elmult pár hónapban már "megszoktam" a visszafogott lányt, és az új az újdonság erejével hat?
2018. nov. 18. 01:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2018. nov. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha nősülni akarsz, akkor a nyugodtabb lányt válaszd. De ha nem, akkor a vagányabbat. Ráérsz nyuggerként élni, majd , ha családod lesz.
2018. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öcsibogyó, fordítva ülsz a lovon. Hogy a lány megcsal-e téged, az nem rajta, hanem rajtad múlik. Azon, hogy mennyire tudod magadba zúgatni.
2018. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!