Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párommal letölthető felelsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal letölthető felelsz vagy merszet játszottunk és az volt a kérdés hogy mi amit nem tud róla senki illetve valami titkos vágya. Azt mondta h egy barátnőmmel jó lenne hármasba?

Figyelt kérdés
Mennyire legyek erre féltékeny? Nekem elég szarul esett de nem mondtam el neki.

2018. nov. 18. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi férfiak ilyenek vagyunk. Akármennyire is szeretünk egy nőt, titkon van bennünk egy perverz szexuális vágy, ami nem normális, de mivel minden férfinak van, ezért általánosnak mondanám. Szerintem nincs okod féltékenynek lenne. Mi férfiak ilyenek vagyunk, ezen sajnos nem lehet változtatni. Még a legkedvesebb, legaranyosabb, minden tekintetben hűséges fiú is megnézné a barátnőidet, ez belénk kódolt dolog. DE szerintem elmondhatod neki, hogy ez rosszul esett neked. Megfogja érteni biztos vagyok benne.
2018. nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire .Elvégre ismered a párod. Az a te hibád ha túlságosan közel engedted a kapcsolatodhoz a barátnődet . Talán jobb lesz ha többet nem játszol ilyent senkivel , mert még durva gátlástalan elszólások lesznek.
2018. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem vagyik masik novel a szexre
2018. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nyugodtan meg lehet sértődni. Én is kíváncsi lenném milyen lenne hármasban, de barátnőm mellett soha senkit. Ha szeretek valakit akkor nem dugok félre, még így se, szerintem ez ugyan úgy megcsalás.

Hármast esetleg úgy tudnék elképzelni, hogy szex kapcsolatba, de úgy hogy barátnőm van és úgy bevenni harmadikat azt soha.

Barátnőm barátnőit amúgy meg én nem szoktam nézegetni. Főleg meg nőként tekinteni rájuk. Kb mint ha a kicsi hugaim lennének.

2018. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Az lenne a durva ha te mondtad volna , miközben egy 90 kilós gyönyör barátnőd lenne .. :D
2018. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Elsonek adok igazat, aki mast mond, tapasztalatlan, es idovel ha bevallja maganak, ha nem, akkor is nezegetni fog masokat, amikor felesege lesz.
2018. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!