Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak tovább, vagy hagyjam? 16F

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm (régóta ismerem), akibe beleszerettem. Ma elmentünk sétálni meg pizzázni, és elmondtam neki, hogy mit érzek iránta. Körülbelül semleges volt a reakciója, de annyit mondott, hogy inkább barátként tekint rám. Utána később még beszéltünk erről, megkérdeztem, hogy akkor 0 az esélyem, és akkor azt válaszolta, hogy nem tudja, mert jófej vagyok meg minden. Szerintetek próbálkozzak tovább?
2018. nov. 18. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát haver.. Friendzoneba tett, nagy az esély rá, hogy felejtős. :/ Sajnálom.
2018. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt már ott elb#sztad, hogy elmondtad neki az érzéseidet. Ilyet soha nem csinálunk!

Ez a hajó már elment, legközelebb okosabb leszel!

2018. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ted Mosby
2018. nov. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2, Ja igen, mert egy igazi "férfi" sose mutatja ki az érzéseit, mert az a gyengeség jele, ugye?
2018. nov. 19. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy értette, szerintem azt akarta mondani, hogy nem az első randin kell szerelmet vallani. Fel kell készíteni a lányt erre.
2018. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: Beszélgettem vele, és most nagyon úgy látszik, hogy lehet belőle valami. Igazából azt is mondta, hogy eleinte különben úgy volt vele, hogy ad egy esélyt, de egyik osztálytársa "lebeszélte" róla, viszont mások azt mondják neki, hogy egy próbát megér, szóval még messze nincs minden veszve. :D
2018. nov. 21. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!