Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belefáradtam abba, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam abba, hogy figyeljem minden reakcióját. Holnap szeretnék színt vallani! Sokáig mondtam magamnak, hogy holnap, de most oda jutottam, hogy most mondom el vagy soha! Hogyan kezdhetnék neki?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk. Ezért (is) nehéz nagyon mert az elutasítás esetén minden nagy látjuk egymást. Körülbelül egy éve tetszett meg. Párszor beszéltünk Messengeren akkor szívecskés üzeneteket küldött. Tegnap is beszéltünk akkor is. Születésnapjára kapott egy csokit tőlem tavaly és felhozta a beszélgetésben hogy " fel akarom őt hízlalni??? xdddd" meg azt írta hogy "ezt neki is viszonozni kell és gondolkodik valami jó ajándékon" Ezek után úgy gondoltam kérek egy kis olasz házi segítséget (eléggé gyenge vagyok belőle) ő azt mondta hogy örömmel segít! Nagyon részletesen kidolgozta részletesen és azt mondta hogy próbálta a rám jellemző elemekkel kitölteni... Ezért is vettem egy csokit. Amikor mondtam hogy hoztam neki egyet kérette magát hogy ő nem ezért segített, segít ő bármikor nagyon szívesen. Amikor odaadtam elérzékenyült, majdnem elsírta magát :') Most hogy a suliban voltunk odacsapódott mellém és mondta hogy nagyon köszöni a csokit, és hogy miért ilyen drágát vettem egy kész vagyon volt! Ekkor megérkezett a drága ribzli "barátnője" (csak azért vannak "jóban" mert egy általánosba jártak) és fuccs az egésznek! :(


Holnap úgy érzem el kell mondanom hogy megtetszett! Ha nem akkor soha. Hogyan kezdhetnék neki?


Előre is köszönöm a segítséget! Nemet és kort is írjatok légyszíves!


18/F


2018. nov. 19. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jól fogsz kijönni, ha csak hirtelen rázúdítod. Hívd el randira.
2018. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De úgy néz ki kölcsönös az érzés!
2018. nov. 19. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább hívd el őt valahová. Pl: egy kávéra vagy üljetek be egy cukiba
2018. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Lehet csak barátkozik. Nem akarlak lelombozni, de a lányok, vagy legalábbis én, úgyis küldök szivecskéket fiúknak, hogy nem tetsznek, csak így fejezem, ki, hogy kedvelem (mint barátot)

Szerintem előbb puhatolózz kicsit, mert ha rá zúdítod ezt az egészet, az kínos lesz. Főleg, ha nem tetszel neki, csak félreértettél valamit.

2018. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy szerelmet vallj neki mint egy papucs te jó isten!! Ez nem így működik a lányoknál... biztosra kell menned öregem. Azt a látszatot kell keltenek hogy nem vagy neki csak max barát. Ne menj le kutyába! Majd amikor már tudni fogja a lány hogy te nem hajtasz rá, csak barátok vagytok... majd akkor meg fogod téged kívánni. Egyre ellenállhatatlanabb leszel, mert azt fogja érezni hogy nem kaphat meg. De holnap ne vallj neki szerelmet semmi esetre se
2018. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívd el valahova:)
2018. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!