Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratnommel 4 honapja tart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neymario kérdése:

A baratnommel 4 honapja tart a kapcsolatunk. Nagyon szeretjuk egymast, es az altalanos iskolaban ismerkedtunk meg. Hogyan tudnank talalkozni?

Figyelt kérdés
Mindketten fiatalok vagyunk, o egy evvel fiatalabb. Egy kozossegi oldal segitsegvel lettunk egy par. Es mind a ketten roma kisebbsegiek vagyunk. Eleg keveset latjuk egymast, csak egyszer-ketszer talalkoztunk.Az o szulei a mi kapcsolatunkrol nem tudnak, hiszen elleneztek a lany fiatalsaga miatt. A baratnom nem tudja hogyan mondjatna el szuleinek, hogy van egy baratja. Egy ideig a kapcsolatunk nyilt volt, de a kozos ismeroseink durvan bantak ezert vele, az iskolaban ezert "kicikiztek". Ezert arra a dontesre jutottunk hogy kapcsolatunkat titokban tartjuk. A lany a baratnoi tamogatasara es segitsegere nem szamithat 2 okbol: nem bizik bennuk elegge, es a titok miatt. A kapcsolat legelejen szinten titkos volt, hiszen a baratnom nem szerette volna, hogy kitudodjon szulei fele. Nincs kitol segitseget kerjunk, nincs kire szamitsunk. Talalkozni titokban sem tudunk, hisz a kornyek ahol elunk, eleg mozgalmas es az ismeroseink nap mint nap haladnak el azokon a helyeken, ahol eselyunk lenne latni egymast 10perce. Mondjatok meg hogy hogy tudna a lany elmondani a szuleinek. Mert ha elmondja, akkor nyiltan vallalhatjuk a kapcsolatunkat. Eleg nehez es bonyolult . Esetleg nektek is volt ilyen? Valaki esetleg tudna nekunk segiteni?
2018. nov. 19. 19:31
 1/2 Gakos99 válasza:
Amiről kėt ember tud az már nem titok.
2018. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ezt az elmondás dolgot nem kéne túlspilázni szerintem. "Anyu, apu, figyeljetek. Szerelmes vagyok egy nagyon rendes és kedves fiúba, és ő is szeret engem. Tudom, hogy nagyon féltetek engem, de higyjétek el, hogy nincs mitől. Ha gondoljátok bemutatom Őt nektek, hogy meggyőződhessetek róla." És tényleg állj készen rá, hogy bemutatkozz a szüleinek. Ha megismernek téged és látják, hogy szereted a lányukat és a legjobbat szeretnéd neki, akkor nem fogják ellenkezni a dolgot.

Mások véleményével meg nem érdemes törődni

2018. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!