Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme? Rossz ember lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiről már megbizonyosodhatunk, hogy nem csak fellángolás, hiszen már huzamosabb ideje vonja el a figyelmem és a gondolataim, mint hogy azt számon tartani tudnám. Az egyik probléma a sok közül, hogy a lánynak van barátja. A másik meg az, hogy nem ismer, maximum a nevem tudja. Nagyon szeretnék összejönni vele és ennek eléréséhez még arra is hajlandó lennék, hogy az elveimet feladva megpróbálnám közvetetten megrontani a kapcsolatukat potenciálisan ahhoz vezetve, hogy szakítsanak, mert a lány az udvarlásom alatt belém szeretett. A kérdés, hogy mennyire veheti egy lány/nő rossz néven, ha valaki ilyet próbál tenni és feltéve hogy tetszem neki, van-e esély arra, hogy szakítson és engem válasszon? Rossz emberré tesz-e engem, hogy nem tudok beletörődni, hogy mással van és lépéseket teszek a helyzet kedvezőbbé fordulására az én nézőpontomból?
2018. nov. 20. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármennyire is nehéz felejtsd el. Ezzel csak a Mónika Show-ba fogsz kikötni és ott fogjátok megbeszélni.

Na szóval. Van egy helyzet. Levetítem neked: Van egy barátnőd. Boldogok vagytok vagy sem az mindegy. A barátnőd nekem tetszik. Én mindent meg fogok tenni annak érdekében, hogy a barátnőd elhagyjon miattam. A barátnőd belémszeret és titokban mi beszélgetünk. Erről nem tudsz. Majd próbáljuk elsunyizni az egészet, de a végén ugyis kiderül. Téged elhagy, engem szeret. Rosszul érzed magad, mert elhagyott a barátnőd miattam.


Neked jó lenne, ha a Te barátnődet Én elvenném? Nem hiszem. Én nem tenném mert bennem van annyi emberség. Te se tedd, maradj ember.

2018. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is éreztem, hogy már kezdek átesni a ló másik oldalára. Köszi a választ. Marad a szomorú várakozás és a reménykedés, vagy erőt veszek és keresek mást. Valószínűleg még kicsit az elsőt, majd az utóbbit fogom tenni.
2018. nov. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!