Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy lány akinek egyben cuki es vicces becenevet szeretnek adni Messengeren De nem tudom milyet?

A lany neve Eszter ,tetszik a csaj csak nem tudom milyen cuki becenevet adjak amiből egy kicsit kiderül hogy tetszik.

Keress kérdéseket hasonló témában: becenév

2018. nov. 21. 22:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ami illik rá. Legalábbis én így szoktam. (Gondolom nem kell mondanom hogy ha pl dagadt olyat ne h tokás vagy kiskucu..) A lényeg hogy rakj mellé szivecskét.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. nov. 21. 22:30 Privát üzenet
zsémbes zöld kukalakó 💞

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. nov. 21. 23:48 Privát üzenet
WinchEszter❤️

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. nov. 22. 05:20 Privát üzenet
3. Válaszoló!!! Ez a legjobb név!! Valaki ismeri az Odaátot!!! Xdd

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. nov. 22. 07:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a valaszokat!

# 5/5Időpont 2018. nov. 22. 07:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csókos cikis történetek?
Van egy fiú aki velem egy idős és sokat beszélünk sokat bíztat stb.13-14 évesen annak, hogy tetszek neki milyen jelet mutathatja? Egy átlagos vicces srácról van szó. (többi lent)
Van egy fiú az osztályban aki bejön nekem. Teszek egy kérdő jelet?
Miért mondja azt minden lány, hogy nekik nem csak a külső számít? Lehet egy fiú akármilyen vicces, kedves, megértő, ha külsőre nem jön be a lánynak, abszolút semmi esélye úgysem.
Szerintetek elmondjam neki? Ciki ha egy lány bevalja egy fiúnak hogy tetszik neki?
Szerintetek tetszem neki? 17/L

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!