Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes tanulás mellett csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tanulás mellett csajozni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt barátnőm. De van egy lány aki tetszik. Néha személyesen összefutunk. Hetente egyszer. De akkor is csak társaságban, több órára. Látom rajta is az érdeklődést. Sajnos ő még csak most lesz 15 éves. Én meg most fogok elkerülni ebből a városból. Egyetem miatt. Félek ha lenne is valami, akkor az idő miatt eltávolodnánk. Főleg, hogy most lesz az érettségi időszak is. Szeretnék az életemre koncentrálni..a jövőmre. Ami elég sok időt venne el. Meg nem is tudom milyen messze fogok elkerülni. Annyi érzelmi kavarodás van bennem, hogy leírni sem tudom. Bejön de még fiatal hozzám. Bejön de nem tudom milyen messze fogok elkerülni és sorolhatnám. Érzem legbelül fáj emiatt, hogy nem tudok dönteni, legalábbis tudnék de nem tudom mi lenne a reális választás.

2018. nov. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyere össze vele ha korod beli lenne akkor is azt mondanám hogy ne de így hogy ugye csak alig 15 úgy ne nem éri meg amugyis az egyetemen majd találsz valakit
2018. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy érdemes-e. Itt inkább az a kérdés, hogy összejöjj-e egy kislánnyal, úgy, hogy az egyetemen úgyis összejössz egy másik lánnyal, ezáltal összetöröd a kislány szívét és pofára ejted, mert ő még fiatal és naív. A válasz pedig az, hogy ne tedd ezt vele, mert ennek jó vége nem lenne és a kiscsaj szívna miattad.
2018. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de az ember nem is gondol bele a következményeibe. Azért is hezitálok. Mert nagyon tetszik még annak ellenére is, hogy fiatal, de másrészt meg nem lenne időm egy ilyen, szinte már távkapcsolatra. És tényleg összetörném vele, ha csak úgy otthagynám, mert már a koromhoz illőekkel ismerkedem, akikkel napi szinten tudok találkozni.
2018. nov. 22. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne? Lehet életed szerelme. Ne hallgass a puncikra előttem. Én is ilyen miatt szívtam meg anno
2018. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass az 1. és 2.-re, ne vedd figyelembe a 4-est!!!

Magad is helyesen látod: fiatal a leány, érettségi előtt vagy, egyetemre készülsz... Megannyi elgondolkodásra kényszerítő tényező. Én is egyetemen ismertem meg a feleségemet, több mint 50 évvel ezelőtt. Előtte nem udvaroltam.

2018. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsotokat. Belül is inkább azt érezem, hogy nem kéne erőltetnem. Csak az érzelmek mindig befolyásosabbak. Főleg, hogy nem volt még barátnőm és látom, ő is érdeklődik irántam.
2018. nov. 22. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tévesszen meg az, hogy esetleg a lány is táplál benned reményeket, mert (anélkül, hogy sérteni akarnám!) ő még csak egy kis csitri leány. Ő még képes szerelmes lenni mindenkibe, aki éppen udvarolni kezd neki. Ne kösd le vele magad és őt se kösd magadhoz. Sok kérdés elé állíthat még az élet, amik egy részét (lényeges részét) magad is megírtad.
2018. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!