Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel egy hónapja vagyok beszélő viszonyban. tegnap úgy volt hogy találkozunk ( ez lett volna az első) de előtte összevesztünk. az összeveszésünk alapja egy lényegtelen mondat volt az én részemről. ő ezen felkapta a vizet és az utolsó pillanatban lemondta.. csúnyán összevesztünk és bocsánatot sem kért ma, úgy tesz mintha minden rendben lenne. nem tudom kezelni ezt az egész helyeztet. mit csináljak? mellesleg állandóan erre járkál a kocsijával de ki se hív még egy 10 perce sem..

18/L



2018. nov. 25. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy nem érdekled komolyan a srácot, de ezt te is érzed, az utolsó mondatodból ítélve. De ennyiből ezt nyílván nehéz leszűrni. Kérdezz rá, hogy az összeveszésetek hatással van-e a kapcsolatotokra, a reakciójából leszűrheted, mit gondol.

Ha továbbra is kukul, és erre sem tud érdemben reagálni, akkor hagyd a fenébe szerintem. Ha már most ilyen, milyen lesz később? Erős független néger nő vagy, nehogymár futkorássz egy érzelmi intelligenciahiányos srác után!:D


21/L

2018. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!