Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyutt vagyok egy lannyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsomi tib kérdése:

Egyutt vagyok egy lannyal (kezfogas, oleles, meg semmi komoly) de par hete szerelmes lettem egy masik lanyba. (lent kifejtem ⬇️) Mi tévő legyek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Tehát, együtt vagyok egy lánnyal, még semmi komoly, de pàr hete fülig szerelmes lettem egy másikba... akivel együtt vagyok aval sincs bajom,ő is tetszik, de szerelmes lettem egy másikba, nem tudom kiverni a fejemből. Mi tévő legyek? Mit csináljak?

2018. nov. 27. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb dolog tisztázni magaddal, hogy szerelmes vagy a második lányba, vagy csak külsőre tetszik...

Ha szerelmes vagy, akkor inkább hagyjad el a barátnődet (szépen, mond meg neki hogy nem az ő hibája, de te neked más tetszik. Hosszú távon jobb ez így, hidd el. A hazugság könyörületes, de élni benne rossz), s mehetsz akkor a másik lány után.

Viszont ha csak tetszik, akkor esetleg leulhetsz megbeszélni a baratnoddel... De ezt nem is muszáj mindenképp elmondani... Ezt magadban eltemetheted, "elfelejt heted"

2018. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

*avval



Ember előbb tanulj meg írni, és fejeld meg magadat... Ezek után a lányt ne szívasd, mondd el neki hogy mit érzel... Gratulálok, ez is csak egy fellángolás volt ;)

2019. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!