Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15-16 éves fiúk! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk! Ti hogy viselkedtek ha tetszik nektek a suliban egy idősebb lány?

Figyelt kérdés

18 vagyok, végzős. Van a sulimban egy kilencedikes fiú, aki már tavaly óta néz, bámul, nagyon zavarban van ha a közelében vagyok, már a haverjai is néznek ha ott vagyok. Szóval olyan mintha tetszenék neki, de közelíteni nyilván nem fog, mert már szerintem megtette volna.

A helyzet az, hogy nekem is tetszik, mert nagyon helyes és jól néz ki, de persze tudom hogy fiatalabb és biztosan nem vagyunk egy szinten - nekem kevés lenne ő, neki én meg talán sok. Plusz jövőre egyetemre megyek és nem menne ez, de sajnos sokszor ott van a fejemben és a suliban is sokat várom hogy lássam. Annyira kár hogy csak kilencedikes... *sóhaj* :D



2018. nov. 30. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Heló szia .:) Szerintem hülyeség hogy nem vagytok egy szinten ugyanis mikor én voltam 15-éves már akkor éretten gondolkodtam az élet területein például hogy nem fogok soha dohányozni mert nem vagyok divat ember + nem fogom szét cseszni az egészségemet és mindig is kerültem a rossz társaságokat hogy ne keveredjek bele hülyeségekbe mások miatt.És nálunk általánosba a suliba nagy divat a barátnőzés és néha meg is kaptam hogy miért nincs még barátnőm de én már 15-évesen elhatároztam hogy csak olyan lánnyal fogok össze jönni akit szívből szeretek most 17-vagyok és most is úgy látom a dolgokat mint akkor.Szerintem a fiúnak adhatnál egy esélyt ha igazán tetszik neked ja és a kór nem szám a szerelemben az csak egy szám.:)Nekem most amúgy egy 19-éves lány tetszik eleinte rá se néztem mert idősebb aztán fejben ezt a hülyeséget legyőztem.Ja és előre is Boldog Karácsonyt.:)
2018. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik ,akkor én a helyedben már odamentem volna.

Ha egyetemre mész az inkább azt is jelenti ,hogy sietned kell ,mert ha netán össze szeretnél jönni vele ,akkor nincsen már sok időd.

Szerintem azzal ,ha ezt megbeszélnéd inkább vele, akkor te is, ő is jobban járnátok.

Szerintem a kor nem érdekes, ha tetszik és te is neki akkor használd ki.

Az én szüleim között több év lapul mint 3-2év.

Ebből amit leírtál teljesen azt ajánlom ,hogy próbáljál járni vele! Sőt örülj, mert PL. nekem még soha nem adatott ilyen lehetőség.


Sok sikert!1 drukkolok!

2018. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%

Hm 😕

Most az lenne a probléma, hogy fiatalabb nálad??

Hm szerintem attol még igazán megpróbálhatnátok vagyis szerintem egy próbálhatjátok!!

2018. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!