Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor egy fiú és egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy fiú és egy lány ölelkezike, arról ti kívülről meg tudjatok állapítani, hogy csak barátok, vagy együtt vannak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel eddig csak egyszer találkoztam (netes barátság), és 2* ölelkeztünk eddig. Egyikünk se érez többet barátságnál, ugyanakkor, mivel 100 km-re lakunk egymástól, és pár havonta tudunk csak találkozni, és nagyon szeretjük egymást, és az öleléseket, ezért hosszan, és szorosan ölelkezünk.

De ugyanezt teszik a szerelmes párok is.

Én ezekhez nagyon vak vagyok, és egy ölelésből nem jövök rá sok mindenre, hacsak nem torkollik smárolásba😅

Úgyhogy kérlek, valaki, aki ért hozzá, magyarázza el, hogyan lehet látásból megkülönböztetni egy baráti és egy szerelmi ölelést!😁😅😅

Előre is köszi a válaszokat!😇😇

16/l



2018. nov. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Ha együtt lennétek valószínűleg csókolódznátok is, vagy a fiú markolászná a fenekedet :D
2018. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, akkor már vágnám, hogy van valami 😅😅
2018. nov. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!