Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem csókol meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

A fiúval 4szer randiztunk, volt hogy megfogta a kezem, megölelt, megpuszilt de nem csókolt meg. Nem félős kisfiú volt már 7 barátnője,(állítólag csak az első e volt szerelmes) 21 éves. Nem is látom annyira a vonzalmi jeleket, vagyis néha igen, néha nem.

Fizetett nekem a randin, meg azt írta egyszer, nem szeretné hogy más fiú romantikus közeledjen hozzám, meg célzott a járása. Viszont nem érzem azt a rajongást és törődést, amilyen egy fiú ha vannak érzelmei egy lány íránt. Lehet csak úgy el van velem? Mikor megemlítettem neki hogy messengeren nagyon ki van hülve köztünk a dolog és nem tudom mi legyen, egyből változott és azt mondta az ő hibája mert nem fektet bele eleget, de aztán sokkal jobb lett és úgy tűnt változik. Sokkal torődőbb lett, meg mondta egyszer hogy hiányzom.

Tudni kell róla, hogy Nagyon komoly depresszióra volt,(nem is tudom hogy szedett fel annyi csajt azon kívül hogy hogy nagyon helyes, meg okos) és droggfüggő volt 13-16 éves kora között. Azt mondja az érzéseit nem tudja úgy elmondani. Nem jó benne.

De akkor legalábbmiért nem csókolt meg?



2018. dec. 1. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem volt kedve hozzá.
2018. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki rajongó típus s nem mindenki fejezi ki jól az érzelmeit. 4 randi még nem olyan sok, van, aki lassabban izzik fel. De persze nem én látom a jeleket, lehet, hogy jól érzed és túl hideg, én ezt nem tudhatom.

A csók sem mindenkinél jön hamar, bár 21 évesen 7 barátnő után furább, mint egy teljesen tapasztalatlannál... De azt írod, hogy utalt a járásra. Még csak nem is jártok, csak ismerkedtek, akkor miért lenne természetes a csók?

2018. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Próbáld kihozni belőle,hogy legyen ehhez bátorsága/kedve,hogy ezt te is akarod.Bujj hozzá,mondj neki ilyen érzelgős dolgokat stb.Ha ez nem jönne be sztem igen elkéne beszélgetnetek
2018. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon büdös a szád
2018. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom óta, az első randin mindenkit megcsókolok!

F/60

2018. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagybotos ***** válasza:

A drog., meg a depresszió ...! Légy vele gyengéd. Fogadd el így! Mi lehetett amiért droghoz nyúlt ? Szüleivel a kapcsolat?

GYÓGYÍTGASD ŐT.

TEDD MEG ŐÉRTE, hogy ELFOGADOD igy is.

2018. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!