Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, , ti ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, , ti ebben a helyzetben, hogy fogadjátok ha egy fiú elmondja az érzéseit irántatok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány a fölöttem lévő osztályból.Már nagyon régóta ismerem ,már több mint féléve tetszik.

Még nem mondtam el neki az érzelmeimet iránta. Őt nagyjából így kell elképzelni: hihetetlenül rendes mindenkivel, szerény ,nagyon szép (mint arcilag, mint testileg), vicces okos , szerintem tökéletes barátnő lenne. Hihetetlenül vozódom iránta, ő nekem nagyjából mindenkinél fontosabb...

Szerencsére sok programunk van együtt, igyekszem minél többet eggyütt lenni vele . Ami persze elég irritáló,az,hogy elég sok fiúnak tetszik egyszerre.Szerintem nagyjából minden második fiú megnézi az utcán. Ő a suliban az egyik legkedveltebb lány.És sok mindenkinek tetszik. Itt mindenki számara az a nagy kérdés, hogy NEKI vajon ki tetszik. Hallottam már azt valakitől, hogy én tetszek neki. Ez lehetséges ,voltak már olyan jelei amiket így visszagondolva nem is hiszek el. PL. strandolni voltun a sulival és elég sokat versenyúsztam vele, egyszer épp lehagytam mire ő a nyakamba ugrott és rám csimpászkodott. Ezt hirtelen alig tudtam feldolgozni. Vagy volt már olyan, hogy hosszú szemkoztaktust tartott velem egészen közelről.Teljesen más nézés volt mint ahogyan általában szokott nézni, és még sok ilyen jellegű jel volt.Biztos voltam benne hogy tetszem neki.De sajnos túl jó volt ,ahoz ,hogy igaz legyen. MOstanában már nem néz így rám, és nem is nagyon van idő találkát szervezni.


Itt eldöntöttem ,hogy elmondom neki ,mit érzek iránta , nemtudom mit fog reagálni. És nem tudom ,hogy kezdjem és ,,mit mondjak előszőr szépet ,kedvest neki,, .

Lányok szerintetek ezt hogy tisztázzam vele?

-Hogy mondjam neki el nem túl megalázóan?

- Hogy tudnám visszahozni ezt a kialvóban lévő szerelmet?


Bocsi ,hogy elhúztam a kérdést ,és bocs a helyesírásomért...

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 1. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen mondd el neki, mit érzel, mert ha igazak a jelek(néz téged) akkor sztem te is bejössz neki csak lehet hogy nem mer kezdeményezni, mert nem tudja mit érzel. Ha esetleg nem jönne össze vele, sokat nem vesztesz, biztosan találsz valaki mást:)
2018. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kell a csaj, akkor ne vesztegesd tovább az időd. Állj oda, és mondjad!
2018. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!