Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszik nekem a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik nekem a lány?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, és az osztályban egy lány, akivel eddig ritkán beszéltünk, de akkor megvolt az összhang köztünk, mindig volt közös témánk. Viszont mostanában egyre többet beszélünk, azonos érdeklődési körünk miatt, nagyon jól érzem magam vele. De ha látom, hogy mással jól elvan (ami elég gyakran előfordul, mert még mindig nem beszélünk annyira sokszor), elkap a féltékenység. Van egy nagyon jó barátnője és ha meglátja rohan rögtön hozzá, engem meg otthagy. Nem tudom, hogy most tetszik e, vagy csak mert nagyon jól kijövök vele és azért szeretnék sokszor a közelében lenni. Amúgy továbbra is a fiúk tetszenek nekem, csak erre a lányra gondolok így. Mit tegyek?

2018. dec. 2. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Barátilag is lehetsz féltékeny, nem is kicsit.
2018. dec. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ^^ Akkor ezért lehet, csak nekem a féltékenységről mindig a szerelem jut eszembe.
2018. dec. 2. 09:25
 3/3 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni ez ellen?
2018. dec. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!