Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a másik fél is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskebéka111 kérdése:

Szerintetek a másik fél is érez irántam, és ő is többre vágyik mint barátság? Merjek lépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az iskolánkba jött egy lány, most 15 éves, én 18 vagyok.

Eleinte alig beszeltunk mert nem is ismertük egymást illetve féltem is közeledni felé. Idővel kiderült hogy nincs neki kapcsolata illetve nem is volt még, ezzel én is így vagyok.

Szalagavató táncra el hívtam, és elfogadta a felkérést, eleinte az első két próbán csak elvoltunk, a harmadiknál már kozelebb kerultunk egymashoz, allandoan rajtam logott, meg akkor is amikor nem volt semmi feladat, majd amikor mentünk haza akkor megfogta a kezem.

A buszon elaludt a vállamon majd hazáig kézenfogva mentünk egy darabon, majd amikor elköszöntünk akkor megölelt.

Utána egy nappal buszon szintén együtt utaztunk, kezenfogva, majd haza szinten ugy mentunk.

Még aznap délután elmentünk sétálni a városba csak úgy céltalanul, ott is kézenfogva mentünk illetve kb 200-300 méterenként megölelt és mindig bújt hozzám. Elköszönésnél megölelt vagy 10x és nagyon megkedveltem ennyi talalkozas utan, es ugy erzem hogy többre vagyok mint sima barátság.

Egy napja volt egy kisebb összejövetel a haverokkal, és egesz nap nem beszeltunk sokat, es este félrészegen rairtam hogy nagyon hianyzik es hogy nagyon szeretem őt. Erre annyit mondott hogy neki ez fura.

Nem tudom hogy ezzel mire célzott, másnap bocsánatot kértem tőle de arra már nem válaszolt semmit.

Találkozni is szerettem volna vele, de nem ért rá.


Szerintetek lehet nála esély?

Nagyon szeretném ha összejönne a dolog vele kapcsolatban mert már az életem oda adnám érte.


Remélem nem haragudott meg nagyon az este miatt.

Lépjek, vagy várjak még?



2018. dec. 3. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A történetedből eléggé úgy látszik, hogy tetszel neki. De tényleg fura, ha az ember lánya egy este azt az üzenetet látja, hogy nagyon szeretlek vkitől, akivel nincs is együtt. Lehet megilyesztetted. Túl gyorsanak találta a dolgok alakulását vagy ilyesmi. Főleg, hogy még nem volt senkije. Meg mégis csak egy 15 éves lányka, te meg 18 éves vagy, s nem tudhatja mit is akarsz pontosan tőle....


Sokat semmiképp ne várj. Ha tényleg ennyire tetszik neked, akkor próbáld meg tisztázni vele őszintén, mik is a szándékaid!

2018. dec. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!