Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy évfolyamtársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy évfolyamtársam, és lehet hogy én is neki. De egyikünk se lép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamon akit csak idén ismertem meg, mert idén lett egy közös óránk (heti 4-szer látom emiatt). Már az elejétől kezdve tetszett, és szeptember végén egyszer pont egymás mellett ültünk. Akkor beszélgettünk és azonnal megvolt az összhang. sajnos mindig csak heti egyszer tudtunk így egymás mellett ülni a terembeosztás miatt, de akkor mindig jókat beszélgettünk. Én is érdeklődtem iránta, ő pedig viszonozta. Októberben szinte már minden közös óránkon beszéltünk pár szót, amennyire alkalmunk volt rá. aztán ő elutazott meg jött az ősziszünet és sokáig nem is láttam. Órán változott a helyet és már semmikor se tudok úgy észrevétlenül mellé ülni. Így órákon nem tudok vele beszélgetni. szünetekben meg mindig a haverjaival lóg. Múlthéten csoportfeladatban dolgoztunk és mikor végeztünk a feladattal, elkezdtünk beszélgetni páran. Elejtettem magamról egy apró információt és azonnal rajta kapott, és érdeklődött. Úgy tűnik még van remény, hisz jól kijövünk, csak alkalmunk nincs a beszélgetésre. Azóta többet nem tudtam vele beszélni, de órákon néha elkapom a pillantását. Úgy gondolom, hogyha tetszek egy srácnak, akkor merjem már felém lépni valami nyilvánvalót, de ez most nem történik meg. Én is félénk vagyok, nem tudom milyen indokkal szólíthatnám le. Szerintetek mit tegyek? Van esélyem?

16/L



2018. dec. 4. 16:06
 1/4 Kumar88 válasza:
75%
Szia. Hát a mai világban elég könnyű ez. Írj rá messengeren.
2018. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtenném, de nincs fent semmi közösségi oldalon. Se facebook se instagram. Messenger-je asszem van külön, de nincs meg a telefonszáma.
2018. dec. 4. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom, hogyha tetszek egy srácnak, akkor merjem már felém lépni valami nyilvánvalót, de ez most nem történik meg."

Na, pont ezt meg teheted te is szerintem :D Ne félj lépni, sok mindent nem veszíthetsz :D

2018. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb beszélsz vele, hozzd fel hogy "ohh basszus még el kell mennem xy helyre, de unalmas lesz egyedül" ha ő nem válaszol akkor várj 1-2 mpet és kérdezzd meg tőle hogy "nem akarsz eljönni velem?"
2018. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!