Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez milyen ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Na szóval..másfél hete szakítottunk a barátommal, sokat veszekedtünk mert engem idegesített hogy állandóan mindenhova a kocsiját rakta ki..instája, fbje azzal volt tele. Nagyon sokat piszkáltam ez miatt (is) és neki elege lett és szakított. De nagyon szerettük egymást, fél évig voltunk együtt. Arra gondoltam, hogy mivel ez neki nagyon rosszul esett, hogy nekem a kocsijával volt úgy "bajom" hogy mivel nekünk is van kocsink, én is szeretem fotózni, meg szeretnék megtanulni vezetni is nem soká, hogy mi lenne ha csinálnának rólam képet a kocsival és azt kiraknám, hogy ő is lássa? :D

vagy azt hinné, hogy azért rakom ki mert vissza akarom kapni és így akarok bevágódni nála, hogy én is a kocsival csinálok képet? 18/L



2018. dec. 5. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy iszonyat hülye voltál akkor, de most mégnagyobb hülyét akarsz csinálni magadból? Itt nem a kocsi a lényeg, hanem a te nevetséges viselkedésed.
2018. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
miért lenne nevetséges?
2018. dec. 5. 14:50
 3/18 anonim válasza:
100%

seggből szájat akarsz csinálni? te is ugyanazt fogod csinálni mint amit ő csinált. soha nem értettem ezeket az embereket, minek kirakni olyan képeket amin egy kocsival pózolsz? szerintem über ciki. de igazából a te életed azt csinálsz amit akarsz, csak szerintem primitív.

20L

2018. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hinné. De ez is a célod nem?🙄


Amúgy szerintem mindketten gyerekesek vagytok... ő azért mert hogy annyira odavan a kocsijáért, te meg azért mert ilyennel szekálod. :D

Nem hallottam még ilyen nevetséges okot a szakításra, mint amit leírtál

2018. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azert irtam oda hogy az miatt IS.. voltak más dolgok is
2018. dec. 5. 14:57
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg romantikus! :)

Viszont ha te is felteszel,hasonlo fotot...nem javul a helyzet...

Nem torolne autos fotoit,ami szerintem is gaz...

Ha nem zavar,hogy nem torli,akkor hajra nagyon cuki dolog :)

Viszont ha nem tetszik a gondolkodas modja. ..nem lehet,hogy egy erettebb pasi illik hozzad?

2018. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nevetséges, mert szerencsétlent a szakításig üldözted a hülyeségeddel. Jesszus, szereti a kocsit. És akkor mivan? A kocsira vagy féltékeny? Szerinted megcsal vele? Nem a tulajdonod, hogy megszabd neki, hogy mit csináljon. Ha most teszel fel magadról egy kocsis képet, jogosan fogja azt gondolni, hogy jól tette, hogy szakított veled, mert ennyire szánalmas vagy.
2018. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%

Engem is zavarna a 'felvagas'

Az nembaj ha imadja autojat csak ne dicsekedjen vele.

Na az gyerekes apukam!

2018. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát ez az nekem nem maga a kocsival volt bajom..hanem azzal hogy felvágott vele és mindenhova azt rakta ki.
2018. dec. 5. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
És te most mire készülsz? Naugye...
2018. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!