Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavart, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavart, most akkor mit érezhet vajon irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, együtt járunk szakkörre, amikor együtt vagyok vele általában mindig el van pirulva, ha feltettem neki valami kérdést a válasz után vissakérdezett több dolgot is. Amikor egyszer lehetett választani,akkor mellém ült le. Viszont ha suliban szembe jön,vagy éppen ül valahol, vagy csak simán néz a szemembe, de nem köszön vissza(hangosan ráköszöntem,csak nézett a szemembe amíg tovább nem mentem,elég kínos volt),vagy pedig simán elnéz amikor ránézek/ rám se néz,de akkor általában a barátaival beszélget. Azóta párszor,amikor álltam a folyosón, ő arra jött a barátnőivel, mosolyogtunk egymásra,meg szemeztünk. Egyik ilyen szakkör alkalmával meg odanéztem,akkor viszont pont elkapta a fejét,mert addig engem nézett. Viszont aznap este ráírtam, kérdeztem tőle pár dolgot, azokra válaszolt,majdnem mindig rakott egy pirulós smylit is a végére, de vissza nem kérdezett semmit, meg miután reagáltam a válaszára, de újat nem kérdeztem, csak "látta",de nem írt semmit. Ahogy észrevettem naponta csak párszor néz rá a telefonjára, de így most akkor sem tudom, hogy mi van,teljesen összezavart.

2018. dec. 6. 09:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egész biztosan tetszel neki csak nem meri kimutatni mert fel a csalodastol. Elég sok gondolat kavaroghat egy lány fejeben, aztán már a nagymamaink is azt szajkozták, hogy tartsunk egy kis távolságot a kiszemeltunktol. Szóval te lépj először és ne félj a leírásodból az derült ki hogy tényleg tetszel neki
2018. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fel es meglepodott mikor koszontel neki...
2018. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat, igazból okés,hogy fél az elutasítástól,de azt valahogy nem tudom megéretni,hogy írásban,messengeren miért nem beszélget szívesen? Legalábbis én az ő helyzetébe téve magamat örülnék neki,hogy rámírt a srác, ha már én nem írtam neki, és próbálnék minél többet beszélgetni vele. Várom a többi véleményt.
2018. dec. 6. 21:11
 4/12 anonim válasza:
Gyakori az ilyen. Szerintem csak az a tipikus "úristen szaltózik a gyomrom ha meglátom" helyzet van. Menj oda,és beszélgess vele,ne zavarjon,ha eleinte csak ritkán válaszolgat,a lényeg,hogy tudasd vele,nem kell tőled félnie. Még bókolhatsz is azonnal,ha rámenősebb típus vagy. A lényeg,hogy oldd fel a hangulatot
2018. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én régebben amikor ismerkedtem egy fiúval, aki tetszett, sokszor direkt nem írtam vissza, nehogy beégessem magam. Tudom, butaság, de sokan ezt csinálják. :)
2018. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat, azóta volt egy újabb "szakkör", de sajnos ő pont nem volt ott, mivel beteg, ezért írtam neki,hogy mondták a többiek,hogy beteg vagy,jobbulást :). Nyilván erre nagyon bő választ nem lehet adni, vissza írt hogy köszi, meg tett egy ":)"-t mellé. Igazából azt értem,hogy ha pl szembe jövök vele vagy együtt vagyunk akkor nagyon zavarban van, de így távolból egy platformon keresztül nem tudom,hogy miért ennyire "szűkszavú", nem nagyon lehet vele még itt sem normálisabb beszélgetést kezdeni, ahogy a topikban írtam egyszer a szakkörön picit tudtunk beszélgetni,hogy kit ki tanít, kiről mi a véleményünk,stb..., de ezt nem értem valahogy. Szerintetek?
2018. dec. 15. 15:28
 7/12 anonim válasza:
Nyugi nem kell emiatt izgulni. Ez egy lánynál nagyon bonyolult. Személyes tapasztalataim alapján js mindig kettősség volt bennem mikor valaki tetszett. Ilyenkor közre játszik a vágy a félelem es még számos dolog. Amit javaslok h menj oda oda hozzá és mond el neki h tetszik neked. Nem kell félni ettől. Az is lehet hogy még nem érui késznek magát egy kapcsolatra. Nem tudom h mennyi idő csajsziról van szó de ezt meg lehet érteni. Hajrá😉😉
2018. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta suliban utolsó napon mentünk hazfele,aztán előttem a barátnői hátrafordultak meg elkezdtek rám mutogatni, őt "hátra fordították", majd mentek tovább, ő csak nézett a szemembe,mintha várta volna hogy oda érjek, aztán hirtelen vmi random emberhez odaszólt és elment tovább. Rá pár napra ráírtam,elmondtam neki mindent, azóta látom h online van,de magát az üzenetet nem látta, nem tudom miért, gondolom lenémíthatott, kész katyvasz az egész, de úgy néz ki akkor itt a vége. Azért köszi a segítséget! :D
2018. dec. 24. 09:38
 9/12 A kérdező kommentje:
2018. dec. 31. 16:11
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem csak próbálja épp ésszel felfogni, hogy milyen csúnya vagy
2019. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!