Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönne egy ilyen este?

Figyelt kérdés

Bejönne nektek ez a romantikus este?

Tegyük fel jöttök haza valahonnan, munkából, haveroktól akárhonnan, és a pasitok meglep egy ilyen estével.

Beléptek az ajtón, le van kapcsolva a villany és csak gyertyák égnek. Keresgéltek és egyszer csak a pasitok fölkapcsolja a villanyt. Odamegy hozzátok átölel megcsókol stb. Leültet az asztalhoz és romantikus vacsival kezdtek amit ő készített. A vacsi után kicsit még beszélgettek az asztalnál és utána pedig a pasitok beköti a szemeteket. Közben a pasitok enged a kádba vizet, habfűrdőt csinál, gyújt a kád körül gyertyákat. Mikor elkészült után leveszi rólatok a szemkötőt, bementek a fűrdőbe és egy közös fűrdőzéssel folytatódna az este.

A fűrdés után pedig bemennétek a hálószobába,és a pasitok adna nektek egy egész testes finom masszázst.

A masszázs után pedig irány az ágy és a sötétben összebújós filmnézés.


Szóval van egy ilyen ötletem és nagyon szeretném megvalósítani.

Sajnos barátnőm nincs, de sokszor agyalok hogy miket csináljak majd ha lesz barátnőm. Én olyan fajta vagyok aki szeret szokatlan dolgokat tenni, szeretek örömet okozni a másiknak, és tettekkel kimutatni a szeretetem.

Lányok az a kérdésem hogy mennyire örülnétek egy ilyen estének a pasitoktól?

Írjatok véleményt, részletezzétek hogy mi tetszik nagyon és esetleg mi az ami nem tetszik.


17/F



2018. dec. 6. 16:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszene és én nagyon vágynék egy ilyen fiúra.
2018. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp értékelném a belefektetett energiáját,és nagyon édes gesztus lenne. :)
2018. dec. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nagyon cuki lenne. Nekem nagyon tetszene. :)

Merrefelé laksz? :)

16L

2018. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
3-as. Vas megyében :)
2018. dec. 6. 17:10
 5/36 anonim ***** válasza:
68%
Bejönne, de azért szex kéne a végére, úgy lenne tökéletes.
2018. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
5-ös. Persze arra is mindenképpen gondoltam de az valamiért lemaradt.😳
2018. dec. 6. 17:15
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát tetszene csak a fürdős részét kihagynám én.
2018. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom hát én nagyon örülnék neki. Szóhoz sem tudnék jutni.
2018. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Ez való a tini lányoknak. Pasikkal meztelenül fürdeni, aztán dugni,hogy anyuci büszke legyen rájuk.
2018. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
100%

9-es, valamikor el kell kezdeni.. ne mond hogy te 17 évesen nem vágytál semmire sem..


A kérdésre válaszolva, imádnék egy ilyen estét. Kár, hogy nincs senki aki ilyeneket csinálna nekem😂


17/L

2018. dec. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!