Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szépen haladtunk, gyorsan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépen haladtunk, gyorsan haladtunk, aztán belassult a lány. Megtorpnat, megijedt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Három hete beszélünk a lánnyal. Első héten csak dumáltunk délutánonként is valamennyit, este pedig záporoztuk egymást. Kedzteben ilyen no témákról vicces hülyeségekről. Azon a hétvégén már megjelentek a kisebb szivek. Második héten hétfőn taliztunk szünetben, aztán szerdán várt rám egy órát, hogy együtt mehessünk hazafelé. Meg is beszéltük, h pénteken mozi. Csütröktökn is (akkor én)és végén elköszöntünk aztán visszafordult és adott egy puszit. Mozi offos lett, m nem tetszett a trailer neki. De mondta, h követjkező heti filmet nagyon szívesen megnézné(ami jövő kedden offolódott, m akkorra már elfogytak a jegyek, előtte meg nem volt biztos.) Hétvégén kcisi chill szerűség volt. Vasárnap viszont nagoyn "tüzes" volt a beszélgetésünk. Harmadik hét kedden is találkoztunk (ezek ilyen megbeszélt találkozások voltak). Aztán szerdán az addigi exponenciális függvény, egy sinus fgv-é változott. Kedd-szerda este nem volt időnk beszélni. Szerdán nagyon ilyen terelős volt a lány, csütrtökön 2mp összefutottunk, kaptam egy ölelést amúgy ugyan úgy off. Este tök jót beszéltünk, péntekre beszéltünk is sütizést, mondta, h még nem tudja hogyan lesz a d.u. Pénteken szünetben összefutottunk tök olyan volt minta második héten. A délután offos lett, kifogászáporral. Szombatra megint nem volt jó a tali. Szoktam érteni a nőket, idősebbekkel is nagyon jól kijöbök (bár ez haverokra is igaz), de ez már magas nekem.

#szerelem #tini kapcsolatok #belassult a lány #megijedta lány
2018. dec. 7. 18:08
 1/3 Em/// ***** válasza:
Lehet, hogy megijegd, vagy túl "gyors" volt a tempó, egy a kettő egyszerre. Lányként ezek amik először eszembe jutnak, de lehet teljesen más oka is. Kérdezz rá aztán csak lesz valami...
2018. dec. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Em/// ***** válasza:
Vagy** :$
2018. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinetm megrémült, mert hirtelen túl gyorsnak érezte a tempót!
2018. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!