Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki? 18/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy osztályba járok, régen nagyon jóban voltam vele, de mostanra már szinte alig beszéltünk néha. Aztán elkezdett tetszeni nekem a lány, szóval elkezdtem ráírogatni meg élőben is beszélgettem vele. Mostanában már egész jóban vagyunk megint, és sokszor van olyan, hogy lány megkér hogy kísérjem el és várjam meg vele a buszát, meg többször odajön hozzám beszélgetni a suliban és mostanában már egész gyakran ölelget. A suliban is sokszor ha felé nézek, látom hogy ő is néz engem, és olyankor sokszor rám mosolyog. Ha valami problémája van akkor mindig elmeséli nekem. Most tervezem elhívni, hogy bevalljam neki hogy tetszik nekem. Szerintetek bejövök neki, vagy csak a barátjának tart?

2018. dec. 7. 21:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem bejösz neki, mindenféleképpen mondd el neki, hogy bejön neked, veszíteni nem magyon veszíthetsz semmit:) Esetleg te is adj neki jeleket (ha még nem tetted), esetleg bókolhatsz is neki, pl megdicséred a ruháját, vagy a haját, vagy a mosolyát, esetleg hogy milyen ragyogó a szeme, ilyesmik😊 Ezeknek a bókoknak mindig örülnek a lányok :)
2018. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver, nyertes vagy :)
2018. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én ezt a bevallom tetszel dolgot nagyon kezdőnek és bénának tartom, az biztos hogy van esélyed nála, de inkább tegyél egyértelmű kijelentéseket egy bókkal például, vagy csak hívd el randizni, de olyat hogy figyelj tetszel ne, ne mondj, úgy is tudni fogja.
2018. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon tetszel neki és ezt világosan ki is mutatja feléd. Szedd össze magad és tegyél úgy, ahogyan a fentiek tanácsolják. Nézetem szerint az sem rossz ötlet, ha egyenesen megvallod, hogy tetszik neked és szeretnél vele gyakrabban találkozni. Ne várj azonnal választ (de alighanem majd félreérthetetlenül reagál), hanem kérdezd meg, hogy akar-e és mikor találkozni veled. Aztán minden beindul. Bizonyára abba az irányba, ami számodra kecsegtető lesz. Minden jót!
2018. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kiderült, hogy mégse jövök be neki. Elhívtam de nem akar eljönni, szóval valamit rosszul mértem fel.
2018. dec. 9. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem indokolta meg?

Lehet, hogy túlidealizáltad magadnak...

Előfordul. Van még leány! Sok sikert azoknál.

2018. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De volt indok, azt mondta, hogy nem ér rá. Pedig tudom, hogy nem annyira elfoglalt, hogy egy fél órát ne tudna rám szánni. De hát úgy néz ki nem viszonozza a dolgot.
2018. dec. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!