Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy 13 éves lány, de én 18 éves vagyok és nem akarom megbántani, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány első szerelmének választott, de mivel én 18 vagyok, ezért nem nagyon kivitelezhető szerintem. Nagyon értelmes csaj és ha esetleg 2-3 évvel idősebb lenne akkor azt is mondanám, hogy igen, de így szerintem nagyon furcsa.

Nem akarom megbántani szegényt mert ez az első szerelme, de nem tudom, hogy hogy tudnám közölni vele.



2018. dec. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Ezt nem lehet megbantas nélkül közölni. Sajnálom.

De ez nem szerelem. Ez max gyermeki rajongás.

2018. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Mondd azt neki hogy túl Nagy a korkülönbség illetve még nem biztos hogy szerelem Amit érez de ha pár év múlva is így érezz akkor megprobálod vele. Ez jó mert késobbre add remenyt
2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PestisPesta ***** válasza:

Ezt nem lehet megbántás nélkül közölni.

De figyu lehet csak te látsz túl sokat a dologba.

2018. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!