Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú akivel nagyon sokat beszélgetek mostanság. Jókat nevetgélünk és igazából minden viccemen, hozzászólásomon, még azokon is amik nem viccesek, nevet. Sokszor bókolt is már hogy szép a szemem, jó illatom van, nagyon jól táncolok, megdicsérte az egyik képemet is hogy nagyon szép vagyok rajta. Mindig próbál valahogyan hozzámérni: vagy megsimogatja a hátam, pacsizik velem, oldalról átkarol, megszorongatja a combomat. Viszont most volt egy estély a suliban ahol nem igazán foglalkozott velem. Kicsit ittas állapotba került és néhány lánnyal akik odamentek hozzá táncolt. Aztán velem is beszélgetett de csak pár percet aztán ennyi. Ezekután egy kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetk érez valami irántam?

2018. dec. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez így?ha már egy 3-4 hónapja akkor adj neki jelet
2018. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Érez irántad valamit, csak az estélyen ittas voltz, nem volt magánál. Úgyhogy elnézheted neki ezt.
2018. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!