Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam, de mégis fáj miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de mégis fáj miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy igazából szerelmes voltam e vagy csak magányomban azt mondtam ha nincs ló jó a szamár is vagy mi volt, de szakítottam és most úgy érzem nem kellett volna. Megtettem mert a szüleim nem voltak jó véleménnyel az egészről és a barátaim is azt mondták hogy jobb lenne kilépni mert eléggé úgy tűnik hogy csak kihasznál. És nekem is úgy tűnt, úgy különösebben nem írt hogy hogy vagyok csak kb azért hogy mondja hogy babám meg hogy mikor láthatlak... de mégis mikor vele voltam nem hiszem hogy csak szexet akart hiszen olyan szépeket mondott meg ha hagytam volna időt hogy kialakuljon talán más lett volna.

És nélküle borzasztó üresnek érzem magam, annyi önbizalmam volt mellette most meg úgy érzem összetörtem és úgy lennék vele újból de már vége...

De azért nyilván hiszek a szüleimnek hogy jobb ez így de akkor nem szerelem ez?



2018. dec. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert már megszoktad h ott van.

Lépj túl valahogy, jarkalj el a csajokkal valahova, v valami

Majd lesz valahogy

2018. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mások, sőt még te is úgy érzed, hogy kihasznált, lásd be, hogy ez igaz. Nem szeretted és ő sem téged, persze, hogy szépeket mond és ámít, ha cserébe szexet kap. Nem miatta érzed magad üresnek, hanem azért mert akkor nem voltál magányos, egyfajta önbizalom növelő volt és érezted magad valakinek. Most, hogy megszűnt az ami úgymond éltetett és boldoggá tett, magadba fordultál. Mozdulj ki, találj hobbit, foglald el magad és lépj tovább.
2018. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te meg szeeelmes vagy hajra szerezd vissza
2018. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!