Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyen a két éve tartó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a két éve tartó plátói szerelemmel? Nem tudok túl lépni

Figyelt kérdés

Amolyan “első nagy szerelem” ő számomra, de nem tudok túl lépni. Azóta volt barátnője is pár hétig, de rájöttek hogy inkább barátok maradnak.

Én eközben küzdök a pánikrohamokkal, ami tuti elijesztené, meg amúgy is, miért pont engem nézne ki magának.

Hogyan lehet túllépni?


2018. dec. 9. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen következményei vannak, akkor szerintem érdemes egy pszichológus segítségét kérned.

Ő meghallgat és segít neked.

De mi itt nem fogunk tudni konkrét választ adni.

2018. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátnőiddel beszéld meg ezt a dolgot, segíteni szokott amikor kibeszélik.
2018. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szard le es keress mást
2018. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem derül ki a szövegből hogy mennyire ismered a fiút,ezért több lehetséges variációt is felvázolok.

Ha tényleg annyira fontos Ő,akkor elsősorban legyen önbizalmad (meg persze amúgyis), mi az hogy ,,miért pont engem nézne ki magának''? A filmekben vannak a menő,elérhetetlen fiúk. Ha szeretnél ,,jobb'' kinézetet, akár sminkelhetsz is (diszkréten), a hosszú,ápolt haj is nőies,használj parfümöt, legyenek rendezettek a körmeid, hordhatsz karkötőket/gyűrűket/nyakláncokat, ilyen sablonos dolgok,amik igazán feldobhatják a külsődet.

Belül pedig törekedj a legjobb énedet mutatni a srácnak, legyél humoros,jószívű,segítőkész, ha nevetsz a viccein az is jó pont. A maximalista lányok is vonzóak lehetnek,ha látja hogy vannak céljaid és el is éred azokat esetleg. (Nem kell nagy dolgokra gondolni: tanulás,vagy valami új hobbi). Ne azzal mutatkozz nála hogy ,,én vagyok a béna csaj ilyen olyan betegséggel,szánakozz rajtam'' nem! Ez nem te vagy. Te egy egyéniség vagy,egy csodás ember. Hidd el.


Na de

Két év szomorkodás igazán hosszú idő, és gondolom(??) kipróbáltál sok variációt annak érdekében hogy megszerezd őt (ha esetleg mégsem, és Nagyon ragaszkodsz a sráchoz,akkor alkamazhatod amiket fentebb írtam).

Ellenben ha tényleg olyan hülye hogy nem képes esetleg elfogadni hosszas küzdelmek árán sem egy olyan csodás embert mint te, akkor kemény munka elé kell nézned. Ha mai napig sírnod kell a gondolatàtól hogy másé lehet/nem szeret, akkor sírj csak! Sírd ki magad. Nem tudom hogy vagy vele, de én sírás után jobban érzem magam,mivel a könnyekben direkt olyan anyagok(orwhat) vannak, amik elősegítik hogy lelkileg felszabadultabb lehess. Tehát ha sírni kell,hát sírj. Amennyire csak szükséges. Ki is írhatod magadból az érzelmeidet monológ/vers formájában,ha az segít. Beszélj a barátnőiddel (ha nincs,hasznos ,,beszerezni'') vagy egy olyan emberrel aki képes pátyolgatni a lelked. Szerintem nincs olyan ember akit legalább egy, másik ember ne hallgatna meg. (Ha az jobb, rám is írhatsz,ha segítene a helyzeteden) Beszéld ki. Ha kell százszor is.

Az is viszonylag jó út,ha a fájdalmadat haraggá alakítod. Ebben az esetben legalább nem fogod szeretni őt. Gondolj arra hogy miatta érzed magad rosszul,ő tesz tönkre, gondolj a rossz tulajdonságaira, valahányszor ránézel az jusson eszedbe róla,a rossz.

Ne, ismétlem ne nézegesd a képeit egyik közösségi oldalon sem, lehet egy ideig jól vagy,aztán meglátsz egy képet róla és összeroppansz. Tudom,ismerős. Ezt akarjuk elkerülni. Ne fájdítsd a szíved,kedves.

Ha sikerül ,,megutálnod'', ráeszmélsz hogy ,,tényleg ő kell nekem,aki miatt annyit szenvedtem, és rám se bagózik? Akinek ilyen-olyan rossz tulajdonságai vannak? Nem. Sokkal jobbat is kaphatok.'' és ez már egy amolyan végső stádium, amikor el tudod fogadni hogy nincs rá szükséged, te önmagadban is csodalatos vagy,szerethető,és ha nem veszi észre ezt a fiú,az nem a te hibád!

A valódi gyógyulás akkor következik be,amikor esetleg utólag mosolyogva gondolsz vissza arra hogy milyen butus voltál és miatta szenvedtél,vagy minimum nem sírod el magad és nem érzel fájdalmat. Persze ez a legvége, és egy hosszúú folyamat során jön csak létre. Lehet pár hét,hónap,rosszabb esetben év.

Dióhéjban ennyit tudnék sorolni, remélem boldog leszel,így vagy úgy.

Üdv, egy nemrégiben szakításon túlesett lány.

2018. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!