Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon neki is bejövök? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon neki is bejövök? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hónapja írkálok egy sráccal (1 évvel idősebb) egy suliba is járunk,hát elkezdtem többet érezni iránta,de nem merem neki elmondani. Mostmár suliba is szoktunk dumálni de inkáb messen beszélünk többet. Sokszor szokta írni,hogy cuki vagyok meg imád stb...De mivel tudom,hogy sok lány barátja van ezért félek,hogy csak egy vagyok a sok közül. Egyébként nem nagyon viselkedik úgy mással mint velem. Pl van egy osztálytársam aki szokott vele beszélni és vele se úgy viselkedik mint velem. Rám mindig mosolyogva köszön,meg már egy csomószor átkarolta a válam,hogy mizujs meg ilyenek. Azt mondta,hogy ő mindig mer lépni lányoknál ha úgy van...de nálam még nem "lépett" viszont néha úgy viselkedik velem mintha tényleg bejönnék neki,vagy csak nem ismer még eléggé és azért nem lép? Vajon neki is tetszem? Vagy csak hülyít? Kérlek segítsetek!

A helyesírási hibákért bocsi! :)



2018. dec. 11. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Csak egy vagy a sok közül.
2018. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Itt már csak az a kérdés hogy szeretne-e komolyabb kapcsolatot veled vagy sem. Attól még hogy azt mondja hogy mer kezdeményezni nem biztos hogy úgy van, de azt mondom hogy tartsd nyitva a szemed. Figyeld a jeleket. Nehogy tényleg csak egy legyél a sok közül.
2018. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ha gondoljátok jöhetnek még. :D
2018. dec. 11. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintme csak barátként tekint rád.

Ha meg nem egy lennél a sok közül, akkor nem mondana hogy imád meg hasonlók, hanem lépne.

Suliból én is ismerek ilyen fiúkat akik sok lánnyal jóban vannak és folyton ölelgetik, puszilgatják egymást és még rengeteg jelet sorolhatnék, de ha komolyan gondolná, akkor elhívna valahová és nem csinálna ilyeneket, mint amiket leírtál.

2018. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!