Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene kezdeményezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezdeményezni? Avagy ki kezdeményezzen? Van több kérdésem is, többi lent

Figyelt kérdés

Első: hogyan kellene fiú létemre kezdeményezni ha magamról tudom hogy önbizalomhiányosságban szenvedek? 18/F

Második: szerintetek kinek kell kezdeményezni? Itt gyakorikerdeseken is latom hogy mindenki mást mond, nem tudok dűlőre jutni emiatt.

Harmadik: Gáz ha lány kezdeményezne? (Személy szerint örülnék neki)

Negyedik: ki fogom nőni vagy bármi ezt az önbizalomhiányosságomat? Lesz így egyáltalán kapcsolatom újra?

Ötödik: lányok- hogyan jeleztek a fiúnak l, oda mertek menni egy fiúhoz ha tetszik vagy meghadjátok azt a fiúknak?

Hatodik: lányok - ti várjátok egy fiún hogy odamenjen hozzátok?/ fiúk - ti várjátok hogy odamenjen hozzátok egy lány?

Mamám is már olyan hogy simán odamenne pasizni 😂

Őszintén szólva szerintem megnőne az önbizalmam ha egy lány kezdeményezne.

Vannak lány ismerőseim, akivel napi szinten beszélgetek, tőlük nem félek, egyik tetszik nekem de ő nem akar tőlem semmit szóval ja...

Bárki barmit mondhat hogy .... vagyok mert nem merek odamenni lányokhoz. Régebben nagy súlyom volt ez a legnagyobb indoo, meg a visszautasítás, látok sok fiút aki többnél is próbálkozott sikertelenül, ez miatt fel is adta a csajozást



2018. dec. 11. 22:40
 1/9 Thispain ***** válasza:

1. Végy példát a mamádról, bár nem biztos, hogy a

legjobb módszer.


2. Mindegy ki kezdeményez.


3. Nem gáz.


4. Ez környezettől, és önelfogadástól függ.


5. Erre nem tudok választ adni.


6. Én nem várom.

2018. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :D megfogadom tanácsod, majd vagy kinövöm az önbizalomhiányossagomat vagy jön majd a nagy Ő 😁😁, remélem lesz olyan az életemben hogy a lány fog kezdeményezni vagy kitudja ez csak szituációtól függ 😁😁
2018. dec. 12. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

5/6: én személy szerint örülök ha egy fiú kezdeményez, bár ha egy ismeretlen srác csak úgy odajönne hozzám, akkor elhajtanám szerintem.

Én nem mernék odamenni csak úgy.


Volt egy rossz tapasztalatom:elmondtam a fiúnak az érzéseimet (évfolyamtárs) és barátságból utálat lett. És ez így első nagy szerelemnél padlóra vágott.Onnantól megogadtam, hogy sosem fogok kezdeményezni.

De téged ne tántirítson el az amit mondtam.

Egy eléggé önbizalomhiányos lány válasza


19/L

2018. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: hát ha egy lány mar ennyire bizalmas lenne felém akkor már bele is szerettem volna 😊😊

Sokan mondják hogy a fiúk dolga, de ha pl egy fiú olyan mint én ... önbizalomhiányos akkor a lány tud kezdeményezni

Sőt szerintem a lányoknak egyszerűbb a téma mint nekünk fiúknak, mert ha a fiúnak bejön akkor onnan nyert ügy a lánynak

Én nem is a lányoktól "félek" hanem a visszautasítástól meg persze hogy mit tudnék mondani... szűkszavú vagyok néha

Ismerősömmel most fogadtunk hogy nem merek ráírni lányra... bejelölni bejelöltem mert szép lány de ráírni nem merek, egy suliba járunk de nem tudnék témát felhozni.

Remélem egyszer összejön egy lány, megegyszer kihangsúlyozom a visszautasítástó félek a legjobban, meg kb leblokkolok ha oda akarnék menni vkihez

2018. dec. 12. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis az első momdatomhoz visszatérve, ba elmondaná mit érez irántam stb elhívnám valahova beszélgetni aztán jönne ami jönne 😁😁
2018. dec. 12. 17:35
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ha visszajelölt a lány, akkor biztos bejössz neki. Miért nem írsz rá? Kérdezz tőle valamit ami érdekel, ha beszédes a lány, úgy is lesz mindig téma. Személy szerint én nem mernék kezdeményezni annál aki tetszik, megvárom amíg ő kezdeményez, ami lehet sosem jön el, mert lehet ilyen, mint te..Beszélgetni meg azért nem mernék odamenni, mert lehet nem is tetszem neki, lehet csak félreértettem az egészet.
2018. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: igen rá fogok írnina héten a kiszemeltemre, facebookon is bejelöltem, én se tudok róla sokmindent, ő szinte semmit, azt tudom hogy alattam jar egy évvel meg szeret bulizni :D 10 percre rá visszajelölt ismerősként facebookon is, úgy hogy nem is ismerjük egymast, van 52 közös ismerősünk de semmi más.

Haverom látta ma a lányt a suliban, mondta hogy menjek fel a terem elé mintha a barátommal beszélgetnék és köszönjek rá, nem mertem 😅

Vagyis ha visszajelölt a lány egy ismeretlen fiút számára akkor kezdeményeznem kellene, vagyis esélyem is lehetne nála? Kb a legjobb csaj az évfolyamon

Azt is hallottam hogy a szép lányoknál nem mernek a fiúk kezdeményezni mivel úgyse lenne náluk esélye senkinek, nos mindenki azt hisilzi nála is, de ismerősöm biztatására rá fogok írni

Nem tudom milyen ürüggyel írhatnék rá. Én olyanra gonsoltam hogy: Szia, tudom nem ismerjük egymást, de szívesen megismernélek jobban ha neked is van kedved.

Remélem sikerül valami vele 😁

2018. dec. 13. 18:37
 8/9 anonim válasza:
Szerintem megéri megpróbálni. Én például sose jelölök vissza olyat akit nem ismerek, egyedül akkor, ha látásból ismerem és bejön. Persze lehet nem így van mindenkinél, én ismerek olyan lányt is, aki mindenkit bejelöl és visszajelöl hogy többen lájkolják a képeit..de nem mindenki ilyen, meg kell próbálni és lesz ami lesz ami lesz🙂 Ha sose mersz vele beszélni, nem fogod tudni hogy mi lett volna belőle!
2018. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen ürüggyel tudnék ráírni elsőként? Mivel kezdjem? Mindenki mondja írjak rá csak nem tudom mivel kapcsolatban 😊 az amit írtam nem tudom... hogy jó-e?
2018. dec. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!