Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzerelmesSrác1 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik de már jövőre elballag és nem tudom hogy nyerjem el a szívét mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 9-es és nagyon szép lány már nagyon régóta tetszik de sosem mertem vele beszélni Instagramon ráírtam egyszer irogattunk 2 napot aztán már nem írt vissza de látja az üzeneteimet szóval már nem is irok rá szóval ez az utolsó évem hogy mrgtudjam őt szerezni vagy csak egy baráti kört kialakítani vele...
2018. dec. 12. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ignorál (méghozzá egy nagyon bunkó módon) miért foglalkozol vele? De ez még hagyján, ezután miért akarod, hogy barátok legyetek?

Szerintem engedd el.

(amúgy kilencedikesként hova ballag?)

2018. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, lehet, hogy felvidéki, ott 9 osztályos az általános iskola


Kérdező, ha ignorál, akkor hagyd. Feltételezem fiatalabb vagy nála, nem akarlak elszomorítani, de a kamasz lányok még véletlenül sem jönnének össze náluk fiatalabb fiúval.

2018. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xXLenaaXx válasza:
Ha nem ír vissza, valószínűleg ő nem érdekel téged.... A lányok nem nagyon bírják a fiatalabb fiúkat /:
2018. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!