Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Giminkben van egy olyan szokás,hogy lehet egymásnak szaloncukrot venni.Minden osztálynak van egy doboza és ha veszek valakinek sz.cukrot akkor ráírom a nevét a papírra és majd kiosztják neki a szünet előtti utolsó tanítási napon.Igazából más osztályba járóknak is tudok ezáltal venni.Van egy lány aki bejön és szeretnék kezdeményezni felé,élőben még nem beszéltünk és arra gondoltam vennék neki egy szaloncukrot név nélkül és leírnám,hogy szimpatikus nekem meg minden,mármint ez egyfajta kis levél lenne egy titkos hódolótól:).Szerintetek jó ötlet?Lányok,ti mit szólnátok,ha kapnátok egy ilyen kis üzenetet egy titkos hódolótól?:)Szerintetek megcsináljam?18/F

2018. dec. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nevet és osztályt is feltüntetnék, hogy megtudja lány, ki a titkos hódolója.
2018. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,értem én.Szívem szerint azt csinálnám,csak érted.Mi van,ha poén tárgya lesz az egész.Ha tudja,hogy ki vagyok,márpedig ha névvel adom be tudni fogja ki vagyok...és a tudja akkor lehet az egész osztálya megtudja és érted..ahhj..emiatt aggódok
2018. dec. 13. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Gimibe csak nem csinálnak ilyet...

Szerintem nyugodtan küld névvel.

Ebben nincs semmi hátrányod, hiszen a tetszés/szerelem egy természetes dolog, ami bármikor előfordulhat.

És minden iskolában vannak olyan párok akik valahogyan össze jöttek.

Szerintem merj kezdeményezni, sok sikert!

És majd írjd le, hogy mi lett a vége!😉

2018. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ!:)De nem baj,hogy úgy írok neki,hogy még soha nem beszéltem vele?
2018. dec. 13. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg

Ha kinevetnek, örvendezzél: hiszen örömet szereztél. ( Gabriel Garcia Marquez)

2018. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira beszélni akarsz vele és megakarod őt ismerni, miért nem mész oda hozzá? Csak van valami, ami közös bennetek. Például könyvtár vagy valami.

Ne félj odamenni hozzá. A lányok jobban értékelik a spontán dolgokat, mint az előre eltervezett dolgokat. Nyilván nem rossz ötlet az amit kitaláltál, viszont mi van, ha ő meg nem értékeli az ilyen dolgokat?

2018. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, hogy tartasz attól, hogy egyesek esetleg gúnyt űznének a dologból. Idős férfiként azt gondolom, hogy ez aligha következne be. A lányok ilyen tekintetben diszkrétek tudnak lenni.

Az nem lenne járható út, ha a szaloncukor mellé azt is odaírnád (név nélküli verzióra gondolok), hogy ekkor és ekkor legyen az osztályuk ajtaja mellett kívülről a jobb (vagy bal) oldalon és odamész hozzá és felfeded neki magad. Egyszer el kell kezdened, ha akarsz valamit! Lehet,hogy nem jössz be neki (peched vn nála) és elmondja a barátnőjének, de hidd el,hogy ezt a lányok nem kürtölik világgá. Szorítok neked!

2018. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!