Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írhatnék még neki? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék még neki? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, milyen témákat lehetne felhozni egy lánnyal akivel beszélgetek facen? Tudom már a teljes életét, elmondta az egészet.

Ezek után nem tudom mit kellene írni még neki, jövőhéten el akarom hívni beszélgetni a városba csak miről beszélgessek addig vele?



2018. dec. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok és megvan a kémia, akkor úgyis tudtok miről beszélgetni. Én úgy gondolom, hogy a lányok nem nagyon szeretik az előre kitalált témákat, mert az nagyon feltűnő dolog és illúzió romboló. Legyél spontán és laza. Ha letudod vetkőzni ezt a kezdeti tanácstalanságot, akkor menni fog a dolog!
2018. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányokkal bármiről lehet beszélni, persze bő túlzással értem. Szóval csak spontán légy laza és nyerő vagy.
2018. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha mar megbeszeltetek a hobbikat, kedvenc dolgokat stb akkor aktualis dolgokrol beszelgessetek. A kozos ismerosok is mindig egy nagyon jo tema
2018. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne fészen írjál neki, hanem találkozzatok, mert ez így talán kimerült. Énszerintem nem kell ezt tovább erőltetni.

Megírhatnád neki szerintem simán őszintén, hogy kifogytál a témákból, de arra gondoltál, elmehetne veled jövőhéten mittudomén hova. Akár csak sétálni is, az ingyen van. Addig meg ha szükséged van rá hangolódgassál nyugodtan, ha lenne még szükséged időre találkozás előtt. Nem kell mindig ráírni, majd beszélgettek élőben. Vagy akár mutasd meg neki ezt a kérdést. Ja és plusz, ha találkozni akarsz vele, nem árt, ha leszögeztek egy helyszínt és egy időpontot, szóval azt még mindenképpen le kéne fixálni, hogy mindkettőtöknek jó legyen:)

2018. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még tudtam vele beszélgetni, holnap is még beszélni fogok vele facen, aztán úgyis mivel egy suliba járunk majd mondom neki lenne-e kedve találkozni, majd elhívnám úgyis vmelyik nap talalkozni vhol ha van kedvd. Azt tudom hogy elvileg kollégista
2018. dec. 14. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, ez már rosszul kezdődik. Ha igazán szereted, ismered, akkor nem kéne ilyen problémának lenni.
2019. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!