Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1. Mit tegyek hogy elfejetsem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Mit tegyek hogy elfejetsem? 2. A családommal nm a legjobb a kapcsolatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1. Van egy fiú. Akivel már szakítottam( fél évet voltunk együtt). De még mindig érzek iránta valamit. Féltékeny vagyok más lányokra akik velelehetnek..pedig semmi közünk már egymáshoz.. fáj h leszar pedig nagyon nagyon sokat segítettem neki amikor valami baja volt és elfogadtam amilyen...

Elnéztem sok hülyeségét, hazugságát..


Már mindent megpróbáltam amit a barátaim ajánlottak (ne beszéljek vele, töröljek ki minden képet róla, keressek hobbit stb)

De semmi se segít...



2. A családommal elég rossz kapcsolatban vagyok. Apukám olyanokat vág a fejemhez mintha ha megöltem volna a szeretteit és megetettem volna vele őket. Lenéz, beszólogat, leszar...

Anyukám meg csak úgy hagyja

Persze én is szóltam már vissza szoval én is azért bűnös vagyok. De mostanában semmit nem tettem ellenük...

Próbaltam kedves lenni, jólviselkedni, segíteni, megcsinálni amit szeretnének... Semmi..

Mit tegyek??



Kérlek normális válaszokat írjatok..


2018. dec. 14. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ha más nem vált be, kezdj el ismerkedni srácokkal, keress pasit magadnak.

2. Ülj le beszélni apáddal, mond el neki (nem ordítva, normális hangon), hogy mi bajod, mi zavar és kérdezd meg miért csinálja. Az apádról van szó, nem egy idegenről. Ha nem jutsz vele dűlőre, amint nagykorú vagy, próbálj meg elköltözni.

2018. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. -re válaszolnék! Ha megpróbálod kitörölni az életedből, akkor csak mégrosszabb lesz. Kezeld barátként és te is nézegess más pasikat, valamint ezt beszeld meg vele, hogy figyi ez van, es szar erzes... ha el mondod neki es "ki tudod magadbol mondani" azzal magadnak tudsz segíteni
2018. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Apámmal elég nehéz beszélni mert könnyen felcseszi magát és oribálni kezd velem.

De megpróbálom 🙂

2018. dec. 14. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Édes bogyó!! De örülök, hogy rátaláltam a kérdésedre! Nem tudom, mennyi idős vagy, de nálam biztos fiatalabb. Én 21 éves vagyok, és mintha a fiatalabb kori énem gondolatait olvastam volna.


Tudod, hogyha most a két kérdésre válaszolnék külön, semmi nem oldódna meg. A logikus tanácsok már elhangzottak, de valójában a két probléma gyökere egyezik. Ezt onnan sejtem, mert nekem is problémás apám, ami az anyummal való kapcsolatra is kihat, illetve valahogy mindig olyan fiúkat találtam, akiknek nem kellettem eléggé... Aztán gyanakodni kezdtem. Mivel régóta olvastam pszichológiát, könnyebb volt megtalálni, mihez forduljak segítségért; önmagamhoz! :D


Írok privit, mert itt fél évente vagyok fent maximum, elküldöm az instámat. Ha szimpinek tartasz, és úgy érzed ennyiből, hogy érdekel, amit mondok, mert esetleg tudhatok vmit, írj rám nyugodtan ott! :)

2018. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!