Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve volt amikor megláttam egy fiút, majd később többször mentünk hazafele egy busszal. És úgy vettem észre mintha érdeklődött volna irántam, volt hogy nagyon sokáig néztük egymást, amikor hátra fordultam akkor is engem nézett, és én nem vagyok kezdeményezős fajta, de máshogy nem tudtam volna beszélni vele, volt pár dolog amit tudtam róla, megkerestem és bejelöltem facebookon, de nem jelölt vissza, ezért este kivettem a jelölést, később rábeszéltek hogy instagrammon kövessem be és hogy írjak is rá. Rá is írtam de nem válaszolt, majd megint csak tanácsra bejelöltem facebookon,mert lehet hogy nem látta a jelölést, erre letiltott instán. Viszont barátnőm is bejelölte ,de őt vissza is jelölte. Ezzel ronthattam el mindent hogy megkerestem és ráírtam? Én azóta se tudtam elfelejteni és egyre rosszabbul esik, hogy lehet hogy én rontottam el, emiatt már lelkiismeret furdalásom is van, már másik busszal is jár haza, néha látom hogy rámnéz, de ez már nem jelent semmit? Szeretnék vele valahogy beszélni vagy már nem kéne?

Nem tudom annyiban hagyni a dolgot, mit csinálhatnék ez ellene, és hogy nekem is jobb legyen?


2018. dec. 14. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy pasi néz téged, nem feltétlen jelenti azt, hogy bejössz neki. Utálatból, esetleg pletyka miatt is lehet valakit bámulni. Semmit nem rontottál el, mert nem volt mit elrontani.
2018. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez semmit nem jelent sajnos. 1. Simán lehet, hogy nem tudja ki vagy és hogy ugyan az vagy -e aki bejelöle, 2. ha nagyon akarsz valamit es nem kezdemenyez neked kell, azaz ez csak neked jó, mert nincs veszteni valód! VISZONT! Ekkora hülyeséget, hogy ráírsz... oda kell menni, vagy legközelebb ülj mellé a buszon, és mond meg neki h Szia, már egy ideje látom, hogy te is ezzel a busszal jársz, és szeretném megkérdezni, hogy pl. melyik suliba jársz, vagy mi a neved, vagy ha nem erdeklodik es leszar akkor nem kérdez vissza. De ami a legfontosabb, fiúknak egy része nem szereti ha a lány nyomul, lehet annak vette, ezert ajanlom a szemelyes ismerkedest a bejelölgetés helyett ;)
2018. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Iszonyat taho es bunko!

Letiltani??????miert

Nem lehet kedvesnek lenni,barmi baja is van!!!!

Messzirol keruld az ilyet!!!!

Nezze meg ot a hoher

2018. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mást visszajelölt, téged pedig még le is tiltott, akkor nem vagy az ő esete. Javaslom, hogy mondj le róla és keress másik fiút. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni.
2018. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. dec. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!