Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kikészít ez az érzés. Erős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít ez az érzés. Erős vagyok, de ha róla van szó gyenge vagyok. Öngyilkosságon gondolkozok egy fiú miatt, vagy nemtudom mitkéne tennem?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztorim, szóval inkább nemírom le, mert el se olvasnátok és nem is érdekelne titeket annyira minden részlet.


A lényeg annyi, hogy az egyik osztálytársamba beleszerettem, és viszonzatlanul. Vagy hát nemtudom, mert ő is szokott rám kacsintgatni, meg nézni engem, meg látom rajta, hogy örül ha velem van, de mégse mondja azt, hogy szeret, szóval ebből az következik, hogy ez nem más mint egy viszonzatlan szerelem. Én nagyon odavagyok érte, rámmosolyog és én már majdnem elájulok. Imádom őt, mndennél jobban. Ő az aki mosolyt csal az arcomra nap mint nap. De nembírom tovább. Megőrülök érte. Éjszakákat sírok át miatta, alig várom már mindig, hogy hazajöjjek a suliból és kisírhassam a fájdalmamat. Nincs kedvem semmihez, enni is alig eszek, csak bambán nézek magam elé egy pontra, és csak ülök. És ezt ezelőtt nem gondoltam volna magamról, sőt kiröhögtem azt aki vagdosta magát egy fiú miatt, vagy bármi miatt, de most én is beleestem ebbe a dologba, hogy véresre vagdosom a kezem és a tenyerem miatta.


Kérlek segítsetek. Nagyon odavagyok érte, és nemtudom hogy fogok élni nélküle. Nem éreztem eddig még ilyet soha. Azthiszem a halál is jobb, mint ez a szenvedés. Pedig vannak terveim a jövőben, de egyik sem ér annyit, hogy nélküle éljek. Teljesen tanácstalan vagyok.


2018. dec. 14. 22:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Lécci, most az egyszer ne vegyétek figyelembe a helyesírási hibákat.

Tudom, lesznek akik szánalmasnak tartanak engem, de én sem ezt akartam! Azért írtam ki a kérdésem, mert megnyugtató válaszokat és tanácsokat szeretnék kérni.

2018. dec. 14. 22:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság nem megoldás, főleg (feltételezem)fiatalon. Rossz dolog a viszonzatlan szerelem, nekem is volt már benne részem(bár fiúként) de ha valóban semmi esélyed nincs nála, csak az idő tud segíteni. Elfelejteni nem fogod, viszont az érzések jelentősen csillapodni fognak idővel. Kitartást és ne csinálj semmi hülyeséget, mert senki(Őt beleértve) nem örülne neki. :)
2018. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mást mint az első válaszoló én sem igazán tudnék leírni. Hiszen a lényeg az, hogy tényleg ne csinálj semmi hülyeséget! Főleg nem egy viszonzatlan szerelem után. Jobb vagy a másiknál. Ha nem kellesz neki, nem is érdemel meg téged.

Ha egyébként kedved van róla beszélgetni, s van kedved hosszabban leírni a sztorit nyugodtan irhatsz privibe. Szívesen olvasok masok problémáiról, s a lehető legtöbb tőlem telhető segítséget nyújtani neki...

2018. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, ha ki szeretnéd beszélni nekem is írhatsz nyugodtan.
2018. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig nem vágom, miért kell valaki miatt vagdosni magadat, ehhez kell egy bizonyos elme rotyant állapot? Ha ebből lesz is valami, már most sajnálom a fiút! Aki ennyire nem tudja az érzéseit kontrollálni, ott nagy a depresszió hajlama!
2018. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, úgy se lesz belőle semmi, szóval nem kell sajnálni őt.
2018. dec. 14. 23:41
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, hidd el ez egyáltalán nem ciki, vagy ilyesmi. Mert ahogy ezt megéled, kicsit sem normális.
2018. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha úgy sem lesz ebből bármi is, akkor minek jársz ide siránkozni? Talán csak itt akartad ki önteni a lelkedet, hogy milyen nehéz neked? El jön mindennek az ideje és kész, 22 éves vagyok nekem sem volt még senkim mégsem nyavajgok, de legalább törekszem érte!
2018. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Két dolog van amit tehetsz! Vagy keresel egy szép fát magadnak mert egy gyenge ember vagy aki egy jelentéktelen marhaság miatt eldobná az életét ahelyett,hogy belegondolna másoknak mennyivel nehezebb még is próbálnak túlélni, vagy összekaparod magad és élsz tovább aztán majd egyszer lesz olyan fiú úgy is akivel összejön,nem mások miatt kell a céljaid elérni és boldog lenni hanem magadért! Őszintén melyik fiúnak vonzó egy olyán lány nő aki egyedül még a cipőjét se tudja bekötni és mindig ott kell lenni vele,hogy valamire jusson? Nem igen fogsz találni fiút aki erre vevő lenne! Gondolkozz fiúként és gondold végig,hogy neked kellene e egy ilyen lány mint te vagy! 23/f
2018. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De miért szereted ezt a fiút? Csak a külseje miatt vagy a belsője is megfogott? Van barátnője? Ha nincs, akkor még azért sok esélyed van. És kérlek semmiképp ne csinálj magaddal rosszat! Kitartást!
2018. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!