Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírok továbblépni, szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok továbblépni, szerintetek mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
10 hónapja fülig szerelmes vagyok az egyik közeli lány barátomba, többször is bevallottam neki hogy érzek, mindig elutasított, csak barát vagyok.. 4 hónapja lett barátnőm, akkor úgy éreztem továbbléptem, elnyomtam az érzelmeim a másik lány iránt, de az elmúlt 1-1,5 hónapban újra feltörnek és csak ő jár a fejemben.. Szerintetek?
2018. dec. 15. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
El fog múlni
2018. dec. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi elmulik. Adj idot magadnak es torodj a mostani baratnoddel es idovel ot fogod jobban szeretni.
2018. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!