Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá ezek alapján esély...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá ezek alapján esély hogy béjövök neki?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, ő 17/L.

Ahogy a haverokkal a büfében álltunk, a lány is ott volt egy barátnőjével. Haverjaim szerint nagyon nézett engem és valamit oda is súgott a barátnőjének. Elvileg mosolygott is. Ez mit jelent?

Ui:igen, tudom hogy ez alapján nehéz következtetést levonni, de bízom benne, hogy tudtok segíteni!

Előre is köszönöm a segítséget! 🙂



2018. dec. 15. 08:15
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy tetszel neki de lehet hogy furának találja hogy te figyeled
2018. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző valaszolóval. Bár még van egy pár lehetőség: pl nem is téged figyelt, nem rajtad mosolygott.

Ennyibe fölösleges be lebeszélni bármit is.


Ha meg tényleg úgy gondolod össze jöhet, akkor meg légy tökös, menj oda hozzá először csak beszélgetni, aztán hívd el valahova (Ne moziba!!!)

2018. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!